Dotykam Wygrywam! Czyli kolejny rok z Panache (Post W Biegu)

Panache Lingerie to jedna z marek, które starają się nam przypominać o zdrowiu i badaniu piersi. Dlaczego dla mnie osobiście jest to ważny i osobisty temat, wiecie na pewno dobrze. W zeszłym roku byłam na badaniach organizowanych przez markę i polecam je każdej biuściastej – tej ulgi, kiedy dostajesz dobre wyniki ultrasonografii, nie da się porównać do niczego. Badajmy nasze piersi, bo nigdy nie wiemy, kiedy i co nas dosięgnie i jak wiele może nam to zabrać. Misek Trzeci zaprasza razem z nami – jako lekarz widział zbyt wiele wyniszczonych nowotworami kobiet, a przecież można było temu zapobiec.
W tym roku bijemy dodatkowo rekord Guinnessa: najwięcej kobiet badających piersi naraz! Ambasadorkami Dotykam=Wygrywam, które również przyłączą się do bicia światowego rekordu są: Beata Sadowska, Daria Widawska, Elżbieta Romanowska, Aleksandra Kisio, Katarzyna Cichopek-Hakiel, Krystyna Kofta, Ilona Felicjańska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Anna Popek, Karolina Szostak, Ewa Wojciechowska, Aleksandra Mikołajczyk, Magdalena Waligórska, Agnieszka Wielgosz, Anna Gzyra, Elżbieta Jędrzejewska.
Jeśli macie ochotę na zakupy, to Panache organizuje też reCYCling – akcję zbierania starych biustonoszy. Za każdy oddany stanik otrzymasz kupon o wartości 20 zł na zakup nowego stanika ze stajni Panache! Może takie śliczne różaności?
Cleo – Tilda
Panache – Andorra

 

Panache – Sophie Nursing

Widzimy się już w sobotę w samo południe na Błoniach przy Stadionie Narodowym w Warszawie 🙂

Tagi: ,

Related Posts

by
Next Post
0 shares