Ava – Clamor Longline 65G i 70J; Pomarańcze i Mandarynki

Clamor to po angielsku tumult, rejwach, podniecenie – czyli jak najbardziej rzeczy kojarzące się z ostrym pomarańczem w rodzaju tego, który znamy z uniformów pracowników służb drogowych i trójkątów ostrzegawczych 🙂 ten półgorset krzyczy z daleka 'uwaga, zwróć na mnie uwagę’, więc dziś odpowiadamy na to wołanie recenzją.

Ava - Clamor Longline

Ava – Clamor Longline 65G

Obwód rozciągniętyBand stretched75.0
Obwód w spoczynkuBand63.0
Szerokość miskiCup width14.0
Głębokość miskiCup depth22.0
Długość pojedynczej fiszbinyWire length26.0
Szerokość mostkaGore width1.3
Wysokość mostkaGore height10.0
Wysokość pasa koło miskiWing height10.0
Szerokość ramiączekStraps width1.3
Haftek w rzędzieHooks5

Ocena

Estetyka / Aesthetics: 8 / 10

Wygoda / Comfort: 8 / 10

Cena / Price: 10 / 10

Wytrzymałość / Longevity: 10 / 10

Kształt / Shape: 8 / 10

Ava - Clamor Longline

Ava – Clamor Longline 70J

Obwód rozciągniętyBand stretched81.0
Obwód w spoczynkuBand70.0
Szerokość miskiCup width16.0
Głębokość miskiCup depth28.5
Długość pojedynczej fiszbinyWire length31.0
Szerokość mostkaGore width2.0
Wysokość mostkaGore height14.0
Wysokość pasa koło miskiWing height13.5
Szerokość ramiączekStraps width2.0
Haftek w rzędzieHooks5

Ocena

Estetyka / Aesthetics: 10 / 10

Wygoda / Comfort: 9 / 10

Cena / Price: 10 / 10

Wytrzymałość / Longevity: 10 / 10

Kształt / Shape: 10 / 10

Madź: Clamor już na pierwszy rzut oka zachwyca neonowym pomarańczem – a robi on wrażenie szczególnie na cielistym tle. Neonowe ramiączka to zdecydowanie przyciągający uwagę hit!

Ava - Clamor Longline

Agu: I weź to sfotografuj! To jeden z tych modeli, który zależnie od światła, aparatu, robiącego zdjęcie, fazy księżyca i ceny malin za tonę wygląda kompletnie, ale to kompletnie inaczej. Na żywo jest mu najbliżej do markera.

marker zakreślacz stabilo neon pomarańczowy

M: To chyba pierwszy mój usztywniany model od Avy – tak zachwalałyście tę konstrukcję, że nie mogłam dłużej zwlekać z jej przetestowaniem! I powiem wam, że miałyście rację – piersi są świetnie zebrane do środka, uniesione i zaokrąglone. No… marzenie, normalnie, marzenie. W moim wypadku krawędź miseczki nie wcina się w pierś, ani od niej nie odstaje – jakby została zrobiona na mnie!

Ava - Clamor Longline
Ava - Clamor Longline

A: A nie, bo recenzowałaś Estel! Ja do tej pory próbowałam tylko semisoftów i miękkusków. Jestem całkiem zadowolona z efektu, noskowate kulki zawsze dobre, aczkolwiek jak zwykle popatruję z zazdrością na madziny dekolt 😉 wyglądam trochę jak dekoracyjny donut – te neonowe zawijaski wyglądają jak pomarańczowy lukier… Clamor ma jeszcze jedną zasadniczą zaletę: brak efektu pustoboku, czyli po schyleniu się nie widzę przestrzeni między miską a ciałem, przy jednoczesnej wygodzie bez wrzynania się brzegu miski w pierś. Punkt dla longline’a, bo to jest moja zmora w stanikach usztywnianych, nie mogę trafić z idealnym stopniem zamknięcia miski na górze.

Ava - Clamor Longline
Ava - Clamor Longline

M: Zdradzę wam sekret… albo powiększyła mi się ruchomość w stawach barkowych, albo Clamor naprawdę łatwo się zapina, pomimo tyyyylu haftek. Nie muszę się wyginać, kombinować, ani prosić o pomoc. To zdecydowany sukces tego longlajna.

Ava - Clamor Longline
Ava - Clamor Longline

A: A ja jak zwykle muszę poprosić o pomoc – moje ręce nie dają rady, więc zapina mnie Misek Trzeci. Nie zmienia to jednak faktu, że jak zwykle cieszy mnie szerokość obwodu i możliwość używania go trochę jak odciążacza! Dodatkowo został on uszyty z bardzo pluszowej w dotyku, delikatnej, ale jednocześnie mocnej mikrofibry, więc bardzo przypomina mi wyrób brytyjski, zero efektu wałeczków zrobionych z powietrza.

Ava - Clamor Longline
Ava - Clamor Longline

M: Miski są bardzo wygodne, obwód jednak trochę się zagina w ciągu dnia, a po kilku godzinach noszenia (do pracy, i na zajęcia z salsy… czyli łącznie około 11 godzin noszenia) czułam już boczne fiszbiny na ciele – sprawiały dyskomfort. Możliwe, że stanik musi się rozchodzić, ale ostrzegam – na początku nie przesadzajcie z czasem eksploatacji.

Ava - Clamor Longline
Ava - Clamor Longline

A: A u mnie akurat odwrotnie – Clamor ma dla mnie i-de-al-ny obwód. Dokładnie w punkt, jeśli chodzi o moje preferencje ciasności <3 i od razu został moim wygodniczkiem. Można w tym spać, można chodzić, można stać w urzędzie!

Ava - Clamor Longline

M: A propos eksploatacji – nie zauważyłam, żeby Clamor się zużywał. Nic się nie pruje (a miałam takie obawy, kiedy zobaczyłam połączenie siateczki i wyszywanego wzoru), nic się nie rozciąga nadmiernie, nie szarpie.

A: Tak, to nie jest delikates, którym strach rzucić przez pokój na bieliźniarkę – vivat funkcjonalność!

Opinie końcowe

M: Ava, znowu stanęliście na wysokości zadania! Z dodatkowym efektem wow – ilość komplementów, które usłyszałam, nosząc Clamor jest niezliczona – i to nie tylko banalnych, dotyczących koloru! W tym staniku usłyszycie, że widać, że nie przejmujecie się opinią innych, i że to cholernie seksowne 🙂
Także… wiecie, co robić!

A: Cieszyć się z majtów do kompletu? Ja mam zamiar. Są strojne, śliczne, i łatwo je znaleźć w szufladzie ze względu na oczo… no, wiecie jaki kolor.

Ava - Clamor Longline
Ava - Clamor Longline
Ava - Clamor Longline
Skomentuj