Ava – Clamor Longline 65G i 70J; Pomarańcze i Mandarynki

Clamor to po angielsku tumult, rejwach, podniecenie – czyli jak najbardziej rzeczy kojarzące się z ostrym pomarańczem w rodzaju tego, który znamy z uniformów pracowników służb drogowych i trójkątów ostrzegawczych 🙂 ten półgorset krzyczy z daleka ‚uwaga, zwróć na mnie uwagę’, więc dziś odpowiadamy na to wołanie recenzją.

 

Ava - Clamor Longline

 65G

 

Wymiary/Measurements:

Obwód rozciągnięty/Band stretched: 75.0
Obwód w spoczynku/Band: 63.0
Szerokość pojedynczej fiszbiny/Cup width: 14.0
Głębokość miski/Cup depth: 22.0
Długość pojedynczej fiszbiny/Wire length: 26.0
Szerokość mostka/Gore width: 1.3
Wysokość mostka/Gore height: 10.0
Wysokość pasa koło miski/Wing height: 10.0
Szerokość ramiączek/Straps width: 1.3
Haftek w rzędzie/Hooks: 5

 

Ocena: / Rating:

Estetyka / Aesthetics

Wygoda / Comfort

Cena / Price

Wytrzymałość / Lonegvity

Kształt / Shaping

 

Ava - Clamor Longline

 

 70J

 

Wymiary/Measurements:

Obwód rozciągnięty/Band stretched: 81.0
Obwód w spoczynku/Band: 70.0
Szerokość pojedynczej fiszbiny/Cup width: 16.0
Głębokość miski/Cup depth: 28.5
Długość pojedynczej fiszbiny/Wire length: 31.0
Szerokość mostka/Gore width: 2.0
Wysokość mostka/Gore height: 14.0
Wysokość pasa koło miski/Wing height: 13.5
Szerokość ramiączek/Straps width: 2.0
Haftek w rzędzie/Hooks: 5

 

Ocena: / Rating:

Estetyka / Aesthetics

Wygoda / Comfort

Cena / Price

Wytrzymałość / Lonegvity

Kształt / Shaping

 

Madź: Clamor już na pierwszy rzut oka zachwyca neonowym pomarańczem – a robi on wrażenie szczególnie na cielistym tle. Neonowe ramiączka to zdecydowanie przyciągający uwagę hit!

 

Ava - Clamor Longline

 

Agu: I weź to sfotografuj! To jeden z tych modeli, który zależnie od światła, aparatu, robiącego zdjęcie, fazy księżyca i ceny malin za tonę wygląda kompletnie, ale to kompletnie inaczej. Na żywo jest mu najbliżej do markera.

 

marker zakreślacz stabilo neon pomarańczowy

 

M: To chyba pierwszy mój usztywniany model od Avy – tak zachwalałyście tę konstrukcję, że nie mogłam dłużej zwlekać z jej przetestowaniem! I powiem wam, że miałyście rację – piersi są świetnie zebrane do środka, uniesione i zaokrąglone. No… marzenie, normalnie, marzenie. W moim wypadku krawędź miseczki nie wcina się w pierś, ani od niej nie odstaje – jakby została zrobiona na mnie!

 

Ava - Clamor Longline

 

Ava - Clamor Longline

 

A: A nie, bo recenzowałaś Estel! Ja do tej pory próbowałam tylko semisoftów i miękkusków. Jestem całkiem zadowolona z efektu, noskowate kulki zawsze dobre, aczkolwiek jak zwykle popatruję z zazdrością na madziny dekolt 😉 wyglądam trochę jak dekoracyjny donut – te neonowe zawijaski wyglądają jak pomarańczowy lukier… Clamor ma jeszcze jedną zasadniczą zaletę: brak efektu pustoboku, czyli po schyleniu się nie widzę przestrzeni między miską a ciałem, przy jednoczesnej wygodzie bez wrzynania się brzegu miski w pierś. Punkt dla longline’a, bo to jest moja zmora w stanikach usztywnianych, nie mogę trafić z idealnym stopniem zamknięcia miski na górze.

 

Ava - Clamor Longline

 

Ava - Clamor Longline

 

M: Zdradzę wam sekret… albo powiększyła mi się ruchomość w stawach barkowych, albo Clamor naprawdę łatwo się zapina, pomimo tyyyylu haftek. Nie muszę się wyginać, kombinować, ani prosić o pomoc. To zdecydowany sukces tego longlajna.

 

Ava - Clamor Longline

 

Ava - Clamor Longline

 

A: A ja jak zwykle muszę poprosić o pomoc – moje ręce nie dają rady, więc zapina mnie Misek Trzeci. Nie zmienia to jednak faktu, że jak zwykle cieszy mnie szerokość obwodu i możliwość używania go trochę jak odciążacza! Dodatkowo został on uszyty z bardzo pluszowej w dotyku, delikatnej, ale jednocześnie mocnej mikrofibry, więc bardzo przypomina mi wyrób brytyjski, zero efektu wałeczków zrobionych z powietrza.

 

Ava - Clamor Longline

 

Ava - Clamor Longline

 

M: Miski są bardzo wygodne, obwód jednak trochę się zagina w ciągu dnia, a po kilku godzinach noszenia (do pracy, i na zajęcia z salsy… czyli łącznie około 11 godzin noszenia) czułam już boczne fiszbiny na ciele – sprawiały dyskomfort. Możliwe, że stanik musi się rozchodzić, ale ostrzegam – na początku nie przesadzajcie z czasem eksploatacji.

 

Ava - Clamor Longline

 

Ava - Clamor Longline

 

A: A u mnie akurat odwrotnie – Clamor ma dla mnie i-de-al-ny obwód. Dokładnie w punkt, jeśli chodzi o moje preferencje ciasności <3 i od razu został moim wygodniczkiem. Można w tym spać, można chodzić, można stać w urzędzie!

 

Ava - Clamor Longline

 

M: A propos eksploatacji – nie zauważyłam, żeby Clamor się zużywał. Nic się nie pruje (a miałam takie obawy, kiedy zobaczyłam połączenie siateczki i wyszywanego wzoru), nic się nie rozciąga nadmiernie, nie szarpie.

A: Tak, to nie jest delikates, którym strach rzucić przez pokój na bieliźniarkę – vivat funkcjonalność!

 

M: Ava, znowu stanęliście na wysokości zadania! Z dodatkowym efektem wow – ilość komplementów, które usłyszałam, nosząc Clamor jest niezliczona – i to nie tylko banalnych, dotyczących koloru! W tym staniku usłyszycie, że widać, że nie przejmujecie się opinią innych, i że to cholernie seksowne 🙂
Także… wiecie, co robić!

A: Cieszyć się z majtów do kompletu? Ja mam zamiar. Są strojne, śliczne, i łatwo je znaleźć w szufladzie ze względu na oczo… no, wiecie jaki kolor.

 

Ava - Clamor Longline

 

Ava - Clamor Longline

 

Ava - Clamor Longline

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Aga to leniwa buła, której nie chce się kupić kotletów do wyrównywania asymetrii biustu, wielbicielka staników niezwykłch i szperaczka okazyjna. Z wykształcenia psycholog kliniczny, co nie lubi NFZtu, z zawodu copywriter i marketingowiec, jak 99% absolwentów psychologii. 65F / 70E UK, 65G PL
Previous Post Next Post
0 shares