Lody Śmietankowe; recenzja biustonosza Ava – Creme Cup Longline 75I

Niewinna, nieco przezroczysta biel w dziewczęcym fasonie – tak opisałabym ten model od Avy. Delikatna koronka, która otuli twoje ciało seksowną mgiełką – tak z kolei mogłoby brzmieć hasło reklamujące Creme Cupa.  Czy tak jest? Sprawdźmy!

 

75J

 

Wymiary/Measurements:
Obwód rozciągnięty/Band stretched: 83.0
Obwód w spoczynku/Band: 67.0
Szerokość pojedynczej fiszbiny/Cup width: 16.0
Głębokość miski/Cup depth: 28.0
Długość pojedynczej fiszbiny/Wire length: 34.0
Szerokość mostka/Gore width: 2.0
Wysokość mostka/Gore height: 13.0
Wysokość pasa koło miski/Wing height: 16.0
Szerokość ramiączek/Straps width: 2.0
Haftek w rzędzie/Hooks: 5
Ocena: / Rating:

Estetyka / Aesthetics

Wygoda / Comfort
Cena / Price
Wytrzymałość / Longevity
Kształt / Shape

 

 

ava creme cup longline

To, co zwróciło moją uwagę jako pierwsze, to że koronka podszyta jest mocną siateczką, co od razu zapowiadało dobre kształtowanie i solidne podtrzymanie. Jedyne, co budziło moją lekką obawę to mała rozciągliwość materiałów, z których stanik jest zrobiony. W porównaniu z ostatnimi hitami komfortu (klik, klik) ten model ma zdecydowanie mniejsze możliwości naciągu.

 

 

 

Piersi są ładnie zaokrąglone i uniesione, miseczki przylegają do skóry na całej długości zakończenia. Bardzo fajnie, że nic nie odstaje – z wyjątkiem mostka, ale do tego u mnie już przywykłyście 😉 W każdym razie, nawet to odstawanie nie robi dramatu – jest  na dwa palce, jak stereotypowo idealna piana w piwie.

ava creme cup longline

Creme Cup nosi się wygodnie. Nie jest to typowy longline, ale obwód jest  nieco przedłużony. Zdarza mu się zawinąć, kiedy uprawiam biurową jogę przed komputerem. Przez nieco mniejszą rozciągliwość materiału, niż w poprzednich modelach, które nosiłam od Avy, obwód tego stanika zaczynam czuć po kilku godzinach noszenia.

ava creme cup longline
A jest to bardzo solidny stanik – pomimo intensywnej eksploatacji, nie zaczął tracić na jędrności. Nie rozciągnął się nawet trochę – zarówno w obwodzie, jak i w miseczkach. Pozostawia przez to ślady na ciele, jeśli noszę go przez cały dzień, ale za to daje mi wrażenie solidnego utrzymania biustu w ryzach.

 

 

ava creme cup longline

 

ava creme cup longline

 

 

Słodki ciężar moich cycków opiera się również na ramiączkach, które są stosunkowo szerokie. Osobiście wolałabym, żeby były trochę węższe – ale wiem, że część z was ceni sobie solidne podparcie na ramionach.

 

 

ava creme cup longline

 

 Creme Cup to komplet, który mogę zakwalifikować do tych grzecznych i przyzwoitych – nadałby się na obiad rodzinny, a także pod sukienkę ślubną. Tylko że… no właśnie. Nie do końca jest tak grzecznie 😉 Stanik wyraźnie odznacza się pod letnimi ubraniami – eksponując kształt zarówno swój, jak i piersi. Pod cienkimi materiałami widać nie tylko, że mam na sobie koronkę, ale także jaka jest śliczna – to kolejny model Avy, który wydaje się, że został stworzony, żeby prześwitywać i być oglądanym.

 

ava creme cup longline

 

 

 

 

ava creme cup longline

 

 

Majtki są wygodne, a cielista siateczka na froncie zapewnia komfort noszenia i wrażenie prześwitu – podczas kiedy jestem całkowicie i bezpiecznie zakryta. Fajny patent!

 

ava creme cup longline

 

 

 

 

 

Jak zawsze, Avę polecam – wybierając rozmiar Creme Cup miejcie tylko na względzie jego nierozciągliwość. Wybranie o oczko większego obwodu może być dobrym pomysłem.

 

 

 

Tagi: , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Madź to większobiustna ruda zołza, która lubi wyglądać jak milion dolarów. Czasami. Ale zawsze musi mieć przy sobie szminkę. Z wykształcenia nauczycielka, a do tego socjo- i psycho-loszka in making. Realnie specjalistka od influencer marketingu. O swoim życiu prywatnym nie powie więcej, niż że lubi wino, sukienki i dobre jedzenie. Prawdopodobnie w tej kolejności. 70HH UK, 70J PL
Previous Post Next Post
0 shares