Ava – Crystal Longline 70J & 80G; Madź i MaMaMa(dź)

Dzisiaj tekst dość wyjątkowy, bo longline’a testowałam razem z mamą. Jak wiecie, kiedyś już Crystal w swojej podstawowej wersji był na MiskachDwóch (klik-klik) i byłam nim zachwycona. Nie ma więc zdziwienia, że kiedy zobaczyłam go w wersji longline – musiałam go mieć! Jeśli jesteście fankami bielizny, która trochę bawi się w złudzenia optyczne, a trochę kusi, tym bardziej się przyjrzyjcie: Ava może spokojnie zadać bobu Scantilly i pokazać, kto tu ma pazurki.

Ava – Crystal Longline 70J  

Obwód rozciągniętyBand stretched85.0
Obwód w spoczynkuBand62.0
Szerokość miskiCup width17.5
Głębokość miskiCup depth28.0
Długość pojedynczej fiszbinyWire length33.0
Szerokość mostkaGore width2.0
Wysokość mostkaGore height13.5
Wysokość pasa koło miskiWing height13.5
Szerokość ramiączekStraps width2.0
Haftek w rzędzieHooks5

Ocena

Estetyka / Aesthetics: 10 / 10

Wygoda / Comfort: 10 / 10

Cena / Price: 10 / 10

Wytrzymałość / Longevity: 10 / 10

Kształt / Shape: 10 / 10

Ava – Crystal Longline 80G  

Obwód rozciągniętyBand stretched92.0
Obwód w spoczynkuBand73.0
Szerokość miskiCup width16.0
Głębokość miskiCup depth27.0
Długość pojedynczej fiszbinyWire length31.0
Szerokość mostkaGore width2.0
Wysokość mostkaGore height14.0
Wysokość pasa koło miskiWing height14.0
Szerokość ramiączekStraps width2.2
Haftek w rzędzieHooks5

Ocena

Estetyka / Aesthetics: 10 / 10

Wygoda / Comfort: 8 / 10

Cena / Price: 10 / 10

Wytrzymałość / Longevity: 10 / 10

Kształt / Shape: 10 / 10

Mama: O rety! Od dawna marzyłam o takim staniku z wydłużonym dołem! Jaki on ładny!

Madź: Wygląda pięknie, zwróć uwagę, jak precyzyjnie wykończone są koronki, i jak siateczka na górze miski ładnie zgrywa się z kolorem skóry sprawiając wrażenie, że jej nie ma. Dobry trik dla podtrzymania większego biustu, przy zachowaniu lekkiego wyglądu konstrukcji. A jak wygoda?

Mama: Bardzo fajnie leży, nie ugniata… tylko wiesz, sama to ja go nie zapnę, nie sięgam tak daleko!

  Madź: Haha, no to musisz potrenować! Ale faktycznie, ta ilość haftek może sprawiać wyzwanie mniej rozciągniętym osobom. Jest to pracowita konstrukcja – jeśli za mocno staram się szybko go zapiąć, haftki robią mi trolololo. Przy próbie zapięcia kolejnej, wcześniej zapięte potrafią się rozpiąć. Dla mnie kluczem do sukcesu jest tu spokój. Tylko spokój może nas uratować.

Mama: Ale przed czym tu ratować?

  Madź: No jak to? Przed pożądliwymi spojrzeniami. I nie mówię tu nawet o męskich spojrzeniach, a o kobietach zazdroszczących mi tego longlajna w przebieralniach.

Mama: Sama bym ci zazdrościła, gdybym też go nie miała! Nie spodziewałam się, że taki przedłużany obwód może być tak wygodny.

Madź: A tu proszę! Nawet nie zawija się zbytnio, póki nie usiądziesz zgarbiona. No i trochę ukrywa boczki. Czuję się w nim… szczupła!

Mama: No może aż taki cudotwórca to z niego nie jest, ale tak – zaskakuje komfortem noszenia. Podtrzymanie też niczego sobie!

Madź: Jak na takie delikatne kusidełko – całkowicie zadowalające potrzymanie i zebranie biustu. Trochę podskakuje, jak gonię za autobusem, ale nie oczekiwałam po nim uwięzienia biustu jak sporciak.

Mama: Nie biegaj za autobusami, szkoda energii. I biustu!

  Madź: I co, polecasz?

Mama:  Jasne! Jedno stanikowe marzenie spełnione, i to od razu na 5 gwiazdek!  Jakby tylko przychodził w komplecie z automatycznym zapinaniem, czy czymś takim…

Do kompletu do biustonoszy mamy majtki, i są to chyba najładniejsze, najbardziej zgrane stylowo ze stanikiem i bogate doły, jakie widziałam. Czego tu nie ma: koronka, cielista siateczka, rzęski, paseczek, fałszywy regulator…

Opinie końcowe

Cena Crystal w wersji longline to ok 109 zł – nie jest to dużo, przeciwnie, ale jeśli dodatkowo porównamy sobie, ile kosztuje przeciętny brytyjski longline bez tej całej masy ozdób (ok. 250 zł) to nie tylko nagle zakup Crystal staje się bardzo, bardzo atrakcyjną cenowo propozycją. Ava jak zwykle trzyma cenowy poziom, i zaczyna mnie powoli zastanawiać, z czego szyją – jakim cudem marka sprzedająca biustonosze w cenach detalicznych oscylujących wokół cen hurtowych równie dobrych jakościowo brytyjczyków zarabia? Zabijcie mnie, ale nie wiem. Głupio tu aż przyznać nagrodę Sensownej Polskiej Półki Średniej, bo cenowo półka jest jak najbardziej średnia, i sensowna, ale jakościowo to już zdecydowanie stanikowe wyżyny. Mam za to jedną rekomendację: Scantilly zbytnio przetrzepie Ci kieszeń? Inwestuj w Avę, bo jak widać potrafi kusząco a niedrogo.

Skomentuj