złoto czarny biustonosz na duży biust Ava - Gatsby Semisoft

Ava – Gatsby Semisoft 70J; Złoto Art Déco

Klasyczne połączenie czerni i złota nie może być złe. Szczególnie, jeśli złoto nie jest przesadzone, a raczej pełni rolę subtelnej ozdoby – zarówno w hafcie, jak i namostkowej ozdobie. Powitajcie zatem ostatnio model, który zrecenzuję na Miskach; wspomnienie lat 20′ i niezapomnianych przyjęć z powieści Francisa Scotta Fitzgeralda z 1925 roku. Oto Gatsby – semisoft ze złotymi kostkami do gry!

złoto czarny biustonosz na duży biust Ava - Gatsby Semisoft

Ava – Gatsby Semisoft 70J

Obwód rozciągniętyBand stretched78.0
Obwód w spoczynkuBand63.5
Szerokość miskiCup width17.0
Głębokość miskiCup depth28.5
Długość pojedynczej fiszbinyWire length29.0
Szerokość mostkaGore width1.7
Wysokość mostkaGore height8.0
Wysokość pasa koło miskiWing height10.0
Szerokość ramiączekStraps width1.5
Haftek w rzędzieHooks2

Ocena

Estetyka / Aesthetics: 10 / 10

Wygoda / Comfort: 7 / 10

Cena / Price: 9 / 10

Wytrzymałość / Longevity: 9 / 10

Kształt / Shape: 10 / 10

Przy pierwszym zakładaniu tego modelu od Avy miałam wrażenie, że się nie dopnę. Materiał, z którego zrobiony jest obwód stanika, jest bardzo solidny i nieco mniej rozciągliwy, niż do tego przywykłam. Trzeba było się trochę wysilić, żeby naciągnąć obwód do moich potrzeb.

złoto czarny biustonosz na duży biust Ava - Gatsby Semisoft

Mam z resztą wrażenie, jakby ogólnie wymiary Avy nieco się zmniejszyły – miseczki wydają się płytsze, a obwód ciaśniejszy, niż zwykle w tym rozmiarze. W innych markach nie zauważam tego zjawiska, więc chyba nie jest to kwestią mojego ewentualnego urośnięcia. Ta lekka ciasność powoduje, że cały dzień stanik mi o sobie przypomina co jakiś czas, szczególnie kiedy wyjątkowo mocno pracuje przy różnego rodzaju wygięciach ciała.

Cycki są świetnie zebrane i podniesione, a do tego zaokrąglone. Efekt wizualny jest i działa, co bardzo sobie chwalę. Ramiączka są bardzo komfortowe – regulowane i nic się nie wbija. Górna część miseczki wzmocniona jest cielistą siateczką, która pod czarno-złotą ozdobną warstwą nie odróżnia się specjalnie od skóry. Wizualnie można dać się oszukać ażurowej ozdobie, podczas kiedy naprawdę cycek jest solidnie zapakowany.

Zachwycam się niezmiennie złotymi sześcianami, które dyndają na mostku. Są urocze i nieco zachęcają do gry w kości. Raczej o wysokie stawki, biorąc pod uwagę ich kolor i położenie…

Majtki do kompletu to brazylianki również z kosteczkami na przedzie – cudo! Biżuteria namajtkowa jest równie ważna jak ta na mostku, a Ava dowiozła jak zwykle kusidełkowe majty. Cały komplet to świetna baza alternatywna, i cieszę się, że mogłam po raz kolejny przetestować model nadający się dla nawet najbardziej sceptycznej modowo biuściastej.

Opinie końcowe

Pomimo nieco ciasnego dopasowania i mojego wcześniejszego marudzenia na czucie stanika – ogólnie jest on wygodny i daje się nosić przez cały dzień. Ava przyzwyczaiła mnie do modeli, które noszą się z komfortem puchatych kapci, dlatego – zupełnie świadomie – od tej marki wymagam więcej. Być może decydując się na ten model warto rozważyć szerszy obwód – żeby wyeliminować efekt, jaki stwarza wyjątkowo solidny materiał w tej części stanika.

Przed podjęciem decyzji o zakupie tego złotka, polecam go przymierzyć – żeby upewnić się, że obwód jest dobry. Ten subtelny błysk i bogaty, ale nieostentacyjny efekt są warte wypróbowania kilku rozmiarów, aż znajdziesz swoje dopasowanie.

Skomentuj