Gęstwina Lasu; recenzja biustonosza Ava – Lush Green 70J

ava lush green

Jak przystało na rudą wiedźmę, uwielbiam zieleń. Z zaangażowaniem godnym lepszej sprawy szukam pasujących na mnie sukienek i bielizny w przeróżnych odcieniach zieleni. I o ile z sukienkami nie miałam problemu, o tyle z bielizną tak… nomen omen, kolorowo nie było. Jak zwykle, Ava przyszła mi z ratunkiem.

Wymiary/Measurements:
 
Obwód rozciągnięty/Band stretched: 77.0
Obwód w spoczynku/Band: 65.0
Szerokość pojedynczej fiszbiny/Cup width: 17.0
Głębokość miski/Cup depth: 33.0
Długość pojedynczej fiszbiny/Wire length: 21.0
Szerokość mostka/Gore width: 2.0
Wysokość mostka/Gore height: 9.0
Wysokość pasa koło miski/Wing height: 11.8
Szerokość ramiączek/Straps width: 2.0
Haftek w rzędzie/Hooks: 2

 

Ocena: / Rating:

 

Estetyka / Aesthetics
Wygoda / Comfort
Cena / Price
Wytrzymałość / Lonegvity
Kształt / Shaping

 

DSCF6358

 
 
To co zaskoczyło mnie w modelu Lush Green, to optycznie krótki obwód. I olbrzymie miseczki. Teoretycznie, po tylu latach funkcjonowania w moim rozmiarze, powinnam przywyknąć do tego lekko nieproporcjonalnego widoku, ale dalej niektóre staniki potrafią mnie zaskoczyć. (Wiecie, że Agata ocenia, czy dany rozmiar będzie na mnie pasował, zakładając sobie miseczkę na głowę, jak hełm? To bardzo ułatwia nam decydowanie, czy dany model trafi na bloga, kiedy się nie widzimy 😉 ). Lush Green jest typowum usztywnianym full cupem, który może nie sprawdzi się pod t-shirtem, ale pod swetrem czy sukienką będzie działał cuda.
 
 

DSCF6341

 
 
Obwód w tym zielonym skarbie od Avy zdecydowanie należy do mocniej pracujących – daje wrażenie mocnego opatulenia i przylegania, nie naciągając się przesadnie i nie powodując większych niż zwykle wylewów nad i pod odwodem. Wygląda niemal zabawnie, tak krótki jest!
 
 

DSCF6353

DSCF6349

 
 
Miseczki dobrze przylegają do piersi, ładnie je unoszą i zbierają. Cycki otulone są piękną, zieloną zbroją przykrytą delikatną, kwiatową koronką. Co prawda ta zbroja jest mięciutka, ale dalej – przywodzi mi na myśl leśne elfy z jakiejś gry RPG. W komplecie z majtkami, Lush Green spokojnie mógłby służyć jako inspiracja do stworzenia stroju elfki. Kwiatowa koronka na miseczkach jest bardzo kusidełkowa, a w połączeniu z głęboko zielonym kolorem jest nie do zignorowania.
 
 

DSCF6352

DSCF6342

DSCF6344

 
 
Wspomniane wyżej majty do kompletu to marszczone figi z płaskimi kokardkami i pętelkowym obszyciem. Ten ostatni element jest szczególnie uroczy, i dodaje całości nieco eterycznego charakteru.
 

 

DSCF6354

DSCF6356

 
 
Podoba mi się to, że miseczka przylega do biustu jak druga skóra. Stanik nie odznacza się pod ubraniem, sprawiając wrażenie, jakby cycki po prostu były tak fantastycznie okrągłe i wysoko zawieszone. Fajnie!
 
 

DSCF6363

DSCF6364

 
 
A, i czy mówiłam już, że po prostu uwielbiam ten kolor i to, jak kontrastuje z moją rudością? Niestety ciężko go uchwycić aparatem, ale jest soczysta, leśna zieleń, dokładnie w odcieniu choinkowym. Polecam na co dzień – totalny wygodniczek!
 
 

DSCF6360
Tagi: , , , , , , , ,

Related Posts

by
Madź to większobiustna ruda zołza, która lubi wyglądać jak milion dolarów. Czasami. Ale zawsze musi mieć przy sobie szminkę. Z wykształcenia nauczycielka, a do tego socjo- i psycho-loszka in making. Realnie specjalistka od influencer marketingu. O swoim życiu prywatnym nie powie więcej, niż że lubi wino, sukienki i dobre jedzenie. Prawdopodobnie w tej kolejności. 70HH UK, 70J PL
Previous Post Next Post
0 shares