Ava – Lush Green 70J; Gęstwina Lasu

Jak przystało na rudą wiedźmę, uwielbiam zieleń. Z zaangażowaniem godnym lepszej sprawy szukam pasujących na mnie sukienek i bielizny w przeróżnych odcieniach zieleni. I o ile z sukienkami nie miałam problemu, o tyle z bielizną tak… nomen omen, kolorowo nie było. Jak zwykle, Ava przyszła mi z ratunkiem.

DSCF6358

Ava Lingerie – Lush Green 70J

Obwód rozciągniętyBand stretched77.0
Obwód w spoczynkuBand65.0
Szerokość miskiCup width17.0
Głębokość miskiCup depth33.0
Długość pojedynczej fiszbinyWire length21.0
Szerokość mostkaGore width2.0
Wysokość mostkaGore height9.0
Wysokość pasa koło miskiWing height11.8
Szerokość ramiączekStraps width2.0
Haftek w rzędzieHooks2

Ocena

Estetyka / Aesthetics: 10 / 10

Wygoda / Comfort: 10 / 10

Cena / Price: 10 / 10

Wytrzymałość / Longevity: 10 / 10

Kształt / Shape: 10 / 10

To co zaskoczyło mnie w modelu Lush Green, to optycznie krótki obwód. I olbrzymie miseczki. Teoretycznie, po tylu latach funkcjonowania w moim rozmiarze, powinnam przywyknąć do tego lekko nieproporcjonalnego widoku, ale dalej niektóre staniki potrafią mnie zaskoczyć. (Wiecie, że Agata ocenia, czy dany rozmiar będzie na mnie pasował, zakładając sobie miseczkę na głowę, jak hełm? To bardzo ułatwia nam decydowanie, czy dany model trafi na bloga, kiedy się nie widzimy 😉 ). Lush Green jest typowum usztywnianym full cupem, który może nie sprawdzi się pod t-shirtem, ale pod swetrem czy sukienką będzie działał cuda.

DSCF6341
 

Obwód w tym zielonym skarbie od Avy zdecydowanie należy do mocniej pracujących – daje wrażenie mocnego opatulenia i przylegania, nie naciągając się przesadnie i nie powodując większych niż zwykle wylewów nad i pod odwodem. Wygląda niemal zabawnie, tak krótki jest!

 
DSCF6353

DSCF6349

Miseczki dobrze przylegają do piersi, ładnie je unoszą i zbierają. Cycki otulone są piękną, zieloną zbroją przykrytą delikatną, kwiatową koronką. Co prawda ta zbroja jest mięciutka, ale dalej – przywodzi mi na myśl leśne elfy z jakiejś gry RPG. W komplecie z majtkami, Lush Green spokojnie mógłby służyć jako inspiracja do stworzenia stroju elfki. Kwiatowa koronka na miseczkach jest bardzo kusidełkowa, a w połączeniu z głęboko zielonym kolorem jest nie do zignorowania.

 
DSCF6352

DSCF6342

DSCF6344

Wspomniane wyżej majty do kompletu to marszczone figi z płaskimi kokardkami i pętelkowym obszyciem. Ten ostatni element jest szczególnie uroczy, i dodaje całości nieco eterycznego charakteru. 

DSCF6354

DSCF6356

Podoba mi się to, że miseczka przylega do biustu jak druga skóra. Stanik nie odznacza się pod ubraniem, sprawiając wrażenie, jakby cycki po prostu były tak fantastycznie okrągłe i wysoko zawieszone. Fajnie!

DSCF6363

DSCF6364

Opinie końcowe

A, i czy mówiłam już, że po prostu uwielbiam ten kolor i to, jak kontrastuje z moją rudością? Niestety ciężko go uchwycić aparatem, ale jest soczysta, leśna zieleń, dokładnie w odcieniu choinkowym. Polecam na co dzień – totalny wygodniczek!

DSCF6360
Skomentuj