Ava – SKJ20 75I: Monika, dziewczyna ratownika

Kostiumy jednoczęściowe to dla mnie pewna nowość. Przynajmniej od czasu, kiedy wyrosłam z mojego granatowego cudeńka ze świerszczem z jakiejś bajki, który nosiłam wiele lat przed cyckami. To był styl! I chyba została mi słabość do granatu!

Ava – Kostium kąpielowy jednoczęściowy SKJ20

Wymiary/Measurements:

Szerokość pojedynczej miseczki/Cup width: 17.0

Głębokość miski/Cup depth: 25.0

Szerokość ramiączek/Straps width: 3.0

Ocena: / Rating:

Estetyka / Aesthetics

  Wygoda / Comfort  

  Cena / Price

    Wytrzymałość / Longevity      

    Kształt / Shape

ava skj20 kostium kąpielowy jednoczęściowy
ava skj20 kostium kąpielowy jednoczęściowy

Do granatu ewidentnie słabość mi została, tylko wzór trochę się zmienił. Świerszcza zamieniłam na neonowe paski, które też robią robotę. Ożywiają trochę ten inaczej zachowawczy kostium, razem z jeszcze jednym detalem – mocno wyciętymi plecami. To niesamowite, że w moim rozmiarze ktoś zdecydował się zrobić produkt bez zapięcia i pełnego obwodu – jeśli na jakąś markę mogę liczyć w kwestii odważnych rozwiązań, to na pewno będzie to Ava. Zresztą… spójrzcie na inne kostiumy jednoczęściowe; mamy lata 80′, mamy lata 50′, mamy również inspiracje Orientem 😉 Pytałyście, ile mam wzrostu, żeby porównać, dokąd Wam będzie sięgać wycięcie – 172 cm 🙂

ava skj20 kostium kąpielowy jednoczęściowy


Fiszbiny i miseczki są konkretne – dobrze zbierają i podtrzymują biust, utrzymując go w miejscu. Jedna z was, po poście zapowiadającym recenzję, obawiała się, że w tym modelu ramiączka będą spadać przy każdym ruchu. U mnie tak się nie dzieje – kostium trzyma się na swoim miejscu, jest wygodny i umożliwia komfortowe pływanie. Weźcie tylko pod uwagę, że nie pływam wyczynowo, ani żadnym trudnym stylem – emerycka żabka albo leniwe plecki to jedyne, na co stać rudą bułę. Piankowe miseczki dają nieco skromności (jeśli akurat nie lubicie świecić sutkami – bo przecież nie każdy lubi) a szeroka guma pozwala na podtrzymanie.

ava skj20 kostium kąpielowy jednoczęściowy


A propos buły – jednoczęściowość kostiumu fajnie opina ciało tam, gdzie czuję, że należy. Co z jednej strony jest fajne, bo nie widzę mojej fałdki ani muffin topu, ale z drugiej – czuję się trochę jak parówka w okolicy brzusznej. Wydaje mi się, że to wybór, który trzeba podjąć, decydując pomiędzy kostiumem dwu- a jednoczęściowym. Szczęśliwie nieonowy wzór naturalnie podnosi nam oczy znad talii i bioder na biust 😉 tylko przejedźcie wzrokiem po tym łuku!

ava skj20 kostium kąpielowy jednoczęściowy

To za co cenię wszystkie modele Avy, które miałam przyjemność testować, to wygoda – i kostium nie jest tu wyjątkiem. Jestem w stanie spokojnie sobie wyobrazić, jak spędzam w nim cały dzień na plaży, nawet z przerwą na zatańczenie salsy na piasku (i wykopanie dziury na biust, jeśli będę chciała się położyć i opalić plecki). Da radę również morskim falom.

ava skj20 kostium kąpielowy jednoczęściowy

BTW, dziewczyny – rada dla wszystkich, które chcą robić sobie zdjęcia w bieliźnie. Nie bądźcie na kacu. Woda się zatrzymuje i łatwo poczuć się jak balonik.

Coraz częściej pytanie nas o kostiumy kąpielowe mniej przeznaczone do opalania i wylegiwania się na piaseczku, a bardziej do ruchu – ten model Avy jest znakomitym wyborem. Postaramy się znaleźć Wam więcej opcji i obiecujemy pokazywać więcej kostiumów kąpielowych! W końcu znalezienie ładnego i współgrającego z naszymi kształtami kostiumu jednoczęściowego bywa naprawdę walką ze ścianą. Jeśli jesteście zainteresowane naszą ulubioną marką, to polecamy zapoznać się z napływającą do sklepów kolekcją kostiumową…

Tagi: , , , , , , , ,

Related Posts

by
Madź to większobiustna ruda zołza, która lubi wyglądać jak milion dolarów. Czasami. Ale zawsze musi mieć przy sobie szminkę. Z wykształcenia nauczycielka, a do tego socjo- i psycho-loszka in making. Realnie specjalistka od influencer marketingu. O swoim życiu prywatnym nie powie więcej, niż że lubi wino, sukienki i dobre jedzenie. Prawdopodobnie w tej kolejności. 70HH UK, 70J PL
Previous Post Next Post
66 shares