bielizna movelle

Bielizna Movelle do wygrania w konkursie Loli Noir!

Bielizna Movelle jest znana ze swojego stylu, nowatorskich rozwiązań i wyjątkowych, platerowanych złotem dodatków. Pokochały ją już Polki, powoli zakochują się w niej Francuzki, Niemki i Rosjanki. Rozmiarówka obejmuje obecnie miseczki A-J i obwody 65-85, więc sporo średnich biustów może się w Movelle ubrać i cieszyć się stylowymi biustonoszami i wyszukanymi majtkami… oraz złotą biżuterią doczepianą do biustonoszy. #RichBitch jak nic!

Możecie bieliznę Movelle wygrać w konkursie, który akurat odbywa się na moim kanale na YouTube. Kliknijcie w miniaturkę poniżej i przenieście się na stronę z filmem! Pamiętajcie, żeby komentarze ze zgłoszeniami wstawiać pod filmem, a nie na blogu 🙂

Możecie przy okazji zasubskrybować, bo na kanale pojawi się wiele treści bieliźnianych i oscylujących wokół tematu… nie wszystkie nadawałyby się na bloga, więc mam nowe miejsce do dzielenia się przemyśleniami. Trzymajmy kciuki, żeby YouTube nie zbanował mnie za zbyt wiele nagości i – gasp – biust! Platformy mediów społecznościowych nie są przyjazne kobietom, a tym z większymi piersiami już zupełnie nie… no cóż, niech żywi i żywe nie tracą nadziei! Będę szerzyć glamour i poczucie bycia królową własnego życia niezależnie od przeciwności losu 😉

Marka Movelle, znana niegdyś jako ROOM669, gościła już na naszym blogu oraz w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych w kraju i zagranicą, wliczając w to prestiżową Galeries Lafayette. Recenzje możesz zobaczyć poniżej:

Bielizna Movelle wygląda jak coś, co mogłoby zamieszkać na stale w Twojej szufladzie? Na co czekasz, biegnij wziąć udział w konkursie!

(A jeśli masz ochotę zrobić zakupy u Movelle, to zapraszamy do sklepu – jest w nim jeszcze kilka kiksów, ale z dnia na dzień staje się coraz bardziej funkcjonalny!)

Skomentuj