Bijoux Indiscrets Horoscope

Bijoux Indiscrets Horoscope – kobiety lubią w seksy i bycie wiedźmą [KONKURS]

Kto mnie zna lepiej, ten wie, że mam słabość do tematów okołowiedźmich: lubię świece, alchemię kuchenną, czarne koty (mam, kocham), astrologię, mitologię celtycką, czytam legendy i grimoiry (księgi zaklęć), noszę biżuterię wyglądającą jak coś ukradzionego wróżce lub wiedźminowi, wierzę w czarownice jako w kobiety 'wiedzące’, których moc to możliwość łapania kilku srok za ogon dzięki doświadczeniu życiowemu i zaakceptowaniu, że ich odmienność od mężczyzn to nawet nie fakt obojętny, ale zaleta. Ot, klasyczna definicja wiedźmy jeszcze rodem że średniowiecza: myśli samodzielnie, uczy się, rozwija, pomaga innym kobietom, jest wynalazcza. No normalnie zagrożenie dla społeczeństwa.

Jestem też typowym #lingeriegoth – 90% mojej szafy to czerń, i czarną bieliznę uwielbiam pasjami (zaczyna kończyć mi się miejsce w komodzie, która jeszcze w styczniu była pusta). Musiałam, musiałam zatem zachwycić się niusem o nowej kolekcji Bijoux Indiscrets inspirowaną zodiakiem. Niedługo później przyszło zaproszenie na premierę Bijoux Indiscrets Horoscope … no i nie przedłużam już Waszej antycypacji, popaczajmy 😉

Bijoux Indiscrets Horoscope

W pudełku w kształcie trójkąta (te tłoczenia!) znajdziemy trzy urocze drobiazgi; po pierwsze naszyjnik na złotym łańcuszku z kamieniem odpowiadającym naszemu znakowi zodiaku. Jestem Panną, toteż mój naszyjnik ma małą kuleczkę z cytryna, a madziny piękny rodochrozyt, ponieważ jest panią Wagą 😉

Bijoux Indiscrets Horoscope

Po drugie małą puszeczkę z balsamem – mamy cztery różne zapachy odpowiadające żywiołom. Znaki Ziemi (Panna) dostają balsam o zapachu wetywery, anyżku, i imbiru. Wszystkie są mieszankami głównie naturalnych i łagodnych dla skóry składników, takich jak olej kokosowy, masło shea, i nie podrażniają delikatnej skóry w okolicach intymnych. Tam właśnie mamy go stosować, ponieważ intensyfikuje doznania.

Bijoux Indiscrets Horoscope
Bijoux Indiscrets Horoscope

I w końcu – mały intymny masażer w eleganckiej szarości, nakładany na palec jak odwrotny pierścień. Nigdy nie dotykałam delfina, ale wyobrażam sobie, że ich skóra ma prawdopodobnie taką fakturę, jak ten maluch.

Bijoux Indiscrets Horoscope

Czy podoba mi się ten zestaw? Owszem. Co prawda jak większość świata w horoskopy wierzę jak w zajączka wielkanocnego, ale wszystko, co powoduje, że kobieca/femme seksualność ma szansę zabłyszczeć i kwitnąć, ma u mnie plusa z automatu. Jeśli dodanie do maleńkiego (ten masażer to naprawdę maluch!) wibratorka otoczki kojarzącej się niemal z sabatem czarownic może sprawić, że poczujemy się dobrze i figlarnie, to super! Jest to kolejny produkt ze stajni Bijoux Indiscrets, który nie tylko nie budzi moich wątpliwości, ale jeszcze napawa uznaniem dla osoby, która stała za pomysłem.

Bijoux Indiscrets Horoscope

W dobie, kiedy kobiety wszystkich ekspresji genderowych stanęły przez coraz bardziej napędzanym przez rozwój technologii murem wzgardy dla swojej seksualności, takie drobiazgi jak ten zestaw (mam nadzieję) będą pojawiać się w bezpiecznych przestrzeniach takich jak salon bieliźniany. Normalizacja przyznawania się do tego, że się seks uprawia i lubi, jest czymś bez wyjątku dobrym, więc całym sercem ją wspieram – i mam nadzieję, że Bijoux Indiscrets będzie nam dostarczać coraz więcej produktów afirmujących zmysłową naturę kobiet (nie tylko cis!) bez robienia z nich akcesoriów dla płci przeciwnej. Rozmawiajmy o seksie, ogarniajmy ten temat, mówmy głośno o tym, że ta sfera naszego życia istnieje.

Bijoux Indiscrets Horoscope

Czasami ktoś zadaje mi pytanie, czemu na blogu w przeważającej części poświęconemu stanikom poruszam temat akcesoriów erotycznych. Pytanie jest całkowicie zasadne, zwłaszcza w świecie, który opiera się na wyświechtanym banale 'sex sells’. Czyżbyśmy próbowały nabijać kliki seksami?

Otóż nie, bo to nie 'sex sells’, tylko 'roznegliżowane damskie ciało w estetyce skierowanej do mężczyzn sells’. Gdyby faktycznie było tak, że 'sex sells’ poza biustami i pupami kobiecymi na billboardach byłyby także opięte obcisłymi bokserkami z mikrofibry męskie przyrodzenia i pupy, oraz panowie w pozach sugerujących, że zaraz dokonają aktu oralnego na dowolnym przedmiocie, tak jak zwykły robić modelki reklamujące hot dogi, gotowe zupy, i parę inszych inszości – tych jednak ani widu, ani słychu.

Kiedy więc natykam się na markę, która a) sprzedaje koncepcję, że seks jest fajny, i b) nie apeluje estetycznie do faceta ani nie zakłada z automatu, że jest w ogólne obowiązkowo obecny, to czuję się zaintrygowana. Pisałam o tym już wcześniej, ale Bijoux Indiscrets ma w moim sercu specjalne miejsce, ponieważ oglądając produkty i katalogi marki nie czuję się wzywana do stawiania się w niewygodnym gieźle, aby zaspokoić swego pana i władcę. Koncepcja heteronormatywna w zasadzie się tam nigdzie nie pojawia, wszystkie dostępne produkty nadają się do korzystania w dowolnej konfiguracji genderowej, a do tego w większości stanowią także miły dodatek do codziennej stylizacji.

Porównajmy to chociażby z mocno nieprzyjemnymi w odbiorze katalogami akcesoriów erotycznych, które nadal pojawiają się gdzieniegdzie, strasząc estetyką niemieckiego porno z okolic lat 90′. Nie będę wklejać przykładu, ale kto zajrzał choć raz do sex shopu, ten wie, o czym mówię. Seks jest albo purytański i podkołderkowy, albo plastikowy i kiczowaty, z diodą LED zatopioną w różowej gumie. Bijoux Indiscrets wprowadza opcję numer trzy; seks, tak jak każda inna dziedzina życia, może mieć również elegancję i klasę, nie tracąc przy tym na miłym czynniku hedonizmu. I można mówić o nim normalnym tonem głosu, nie czując się jak perwers. Mieszkam niedaleko pewnego sklepu z akcesoriami erotycznymi, i mile jestem zaskoczona jego ewolucją – z przybytku pachnącego Stadionem XX-lecia zmienił się w czerwony i pluszowy buduar z manekinami ubranymi jak te z witryn Chantal Thomass w Paryżu, do którego można wejść bez poczucia zażenowania.

Co możemy dodać zatem do pozytywnego seksu, żeby zrobić go jeszcze lepszym? Wiedźmowatość.

Bijoux Indiscrets Horoscope

A teraz, werble proszę – mały konkurs!

Jeśli macie ochotę dostać taki zestaw w wybranej przez siebie wersji, to prosimy o odpowiedź w komentarzu na pytanie konkursowe: gdybyś miał/a się podzielić z nami jedną ciekawostką o seksie, to co by to było? Nie trzeba jej podawać z głowy!

Autor/ka najciekawszej naszym zdaniem wypowiedzi otrzyma zestaw Bijoux Indiscrets Horoscope zgodny z podanym przez siebie znakiem zodiaku 🙂 zgłoszenia prosimy wrzucać w komentarzach do dnia 21.09.2018; zwyciężczyni zostanie wybrana 22.09.2018 i odezwiemy się do niej celem ustalenia danych potrzebnych do wysyłki nagrody. Wszystkie zestawy możecie obejrzeć na stronie oficjalnej polskiego sklepu.

Powodzenia!

Skomentuj