More by Bluebella – Iana 70E; Najwygodniejsze Kusidełko

Czasami zupełnie przypadkiem wpadamy na stanik tak dobry, tak idealny, tak dostosowany do potrzeb i oczekiwań, że można się w nim zakochać jak w człowieku. Na Ianę czaiłam się prawie rok i pluję sobie w brodę, że nie kupiłam jej szybciej, bo to zdecydowania tegoroczny zwycięzca, jeśli chodzi o komfort użytkowania – ten biustonosz to piżama, która kształtuje tak dobrze, jak żaden inny znany mi miękkus.

Wymiary/Measurements: 

Obwód rozciągnięty/Band stretched: 79.0
Obwód w spoczynku/Band: 63.0
Szerokość pojedynczej fiszbiny/Cup width: 15.2
Głębokość miski/Cup depth: 24.8
Długość pojedynczej fiszbiny/Wire length: 26.5
Szerokość mostka/Gore width: 2.0
Wysokość mostka/Gore height: 7.0
Wysokość pasa koło miski/Wing height: 8.9
Szerokość ramiączek/Straps width: 1.5
Haftek w rzędzie /Hooks: 3

Ocena: / Rating:

Estetyka / Aesthetics

Wygoda / Comfort

Cena / Price

Wytrzymałość / Longevity

Kształt / Shaping


Iana to stanik miękki o miseczkach składających się z dwóch warstw – spodniej beżowomlecznej i wierzchniej czarnej. Warstwy są niepołączone, dzięki czemu można je swobodnie dostosować do swoich kształtów, podciągając i przesuwając stosowne elementy. Wybrałam rozmiar 70E, i szczęśliwie się nie pomyliłam.

DSCF7210 DSCF7217 DSCF7216 DSCF7219 DSCF7222Efekt? Panie dzieju, nie pamiętam, kiedy tak bardzo podobały mi się moje własne cycki. Są piękne, idealne, chcę takich więcej.


DSCF7229Są okrągłe z profilu i en face, dokładnie takie, jakie zawsze mi się marzyły. Wowow, czyżbym miała na stałe zmienić zdanie o Bluebelli? Ostatnia jej recka wypadła mocno słabo.

DSCF7233 DSCF7226


Sam design jest w punkt, jeśli chodzi o moje gusta – dość surowy, bo koronek tu brak, trochę w stylu colorblock, czerwień kokardki jest w idealnym odcieniu (a wstążeczka rypsowa, nie satynowa, co samo z siebie jest już fenomenem! Jeśli nie kojarzycie różnicy – satynowa tasiemka jest gładka, a rypsowa wygląda jak szorstki sztruks), no naprawdę nie mam na co narzekać. 

Mogę mylić pojęcia, ale Iana wydaje mi się nieco inspirowana stylem art déco… mam szczerą nadzieję, że pojawi się w innych wersjach kolorystycznych, bo zostałam wierną wyznawczynią kroju. To jest, proszę szanownej publiczności, projekt idealny, do którego nie mam absolutnie żadnych uwag i lepiej bym go nie zrobiła. Jeśli ktoś ma wątpliwości, to pragnę zaznaczyć, że to nie jest recenzja sponsorowana, a Ianę nabyłam za własną krwawicę.

DSCF7211 DSCF7218 DSCF7213


Za projektem kroczy komfort. Otóż nie wiem jak u Was, ale u mnie nawet wygodny stanik czasem potrafi być … niewygodny. Ot, mamy zły dzień i wszystko drażni. Iana jest wygodna jak piżama i ostatnio noszę ją praktycznie codziennie, pod swetry, pod bluzy, pod topy z dekoltem i koszule (sezon szukania pracy, takie życie), i póki co naprawdę mnie zaskakuje… jest tak komfortowa jak mój wysłużony Wacoal z drugiej ręki!
 

DSCF7214 DSCF7221


Bauns jest w zasadzie jedynym minusem Iany. Nie wbiegnę w niej na schody i nie dogonię autobusu i nie próbuje ona nawet udawać sztywniaka przyklejającego piersi do klaty, jednak nie jest to dla mnie aż takim problemem; podejrzewam, że większobiustne mogą już mieć odmienne zdanie. Trzy haftki pomagają w utrzymaniu obwodu w dobrej kondycji i na miejscu przez dłuższy czas, co jest zdecydowanym plusem i w moim odczuciu równoważy problem z baunsem.

DSCF7220


Do kompletu mamy majtki w wersji pełnej (figi) albo w formie seksownych stringów. Normalnie nie używam tego słowa, bo przeciwna jestem robieniu z bielizny atrybutu erotycznego, ale ten komplet jest tak pyszny i tak mi się podoba, że czuję się w nim jak postrzelona siostra Dity von Teese. Zdecydowanie bardziej niż w przypadku jej własnej bielizny. Majtki są wygodne i znoszą znakomicie pranie.

DSCF7181 DSCF7182 DSCF7209 DSCF7184

Opinie końcowe


Cóż mi pozostaje – dalej testować Bluebellę, bo zdecydowanie do tej pory nie doceniałam jej potencjału przez mniejszy zakres rozmiarowy. Ianę kupicie do miseczki GG brytyjskiej i gorąco polecam jej kupno (Iany, nie miseczki), jeśli szukacie czegoś w mniej oczywisty sposób erotycznego. Jestem zakochana, wad nie widzę!

Skomentuj