Brylant wśród biustonoszy – Mały Biust 2019; zapraszamy do głosowania!

Kapituła plebiscytu Brylant Wśród Biustonoszy, Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu, zaprosiła nas do pomocy w wyborze mistrzowskich konstrukcji i wzorów. Już wkrótce Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu po raz drugi wyłoni najlepsze biustonosze, a wśród nich wybierze Brafitingowy Bestseller Roku. Nie możemy jednak zgłosić same swoich nominacji – jesteśmy w końcu Waszymi rzeczniczkami, toteż oddajemy w Wasze ręce kwestię wyboru najlepszego stanika!

biustonosz Virgina od Corin - Brylant wśród biustonoszy 2018

Poprzednim zdobywcą Brylantu Wśród Biustonoszy w roku 2018 został biustonosz Virginia 17871 marki Corin – wygrał między innymi z Sachi od Elomi i Molly od Nessy, toteż walka o pierwsze miejsce musiała być zażarta i niemal… na fiszbiny? Bo przecież nie na noże 😉

W tym roku jednak kategoria została zawężona do biustonoszy na mały biust, by przyjrzeć się także ofercie brafittingowej dla małobiuściastych.

Zgłoszony przez Was biustonosz na mały biust będzie poddany ocenie i głosowaniu, w którym wezmą udział członkinie Stowarzyszenia Polskiego Brafittingu. UWAGA: Pod uwagę bierzcie biustonosze każdej marki i z dowolnego kraju; szukamy biustonosza, który najlepiej leży na małych biustach, a nie takiego, który ma mały zakres rozmiarowy i przeznaczony został na mały biust.

Wyniki zostaną opublikowane 30.08. 2019, a biustonosz, który zbierze najwięcej głosów, zostanie wyznaczony na naszego kandydata do miana Brylantu Wśród Biustonoszy. W przypadku, gdyby dwa staniki zebrały tą samą liczbę głosów, zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze szybkiego głosowania na naszym profilu na Facebooku nazajutrz.

Skomentuj