Cleo – Kali 70HH; Landrynkowe Serduszka

Za każdym razem, kiedy mam okazję wybrać sobie do testów coś od Panache, idę w staniki najbardziej kolorowe z możliwych. Przy moim rozmiarze oferta Cleo wydaje się być nie lada rarytasem, we wszystkich kolorach tęczy (i nie tylko!). Dzisiaj padło na Kali, która zachwyca neonoworóżowym odcieniem.  

Wymiary: / Measurements

Obwód rozciągnięty / Band stretched 81.9

Obwód w spoczynku / Band  65.9

Szerokość pojedynczej fiszbiny / Cup width 16.7

Głębokość miski  / Cup depth  32.8

Długość pojedynczej fiszbiny  / Wire length 34.2

Szerokość mostka  / Gore width 2.7

Wysokość mostka / Gore heigth 7.9

Wysokość pasa koło miski / Wing heigth 11.1

Szerokość ramiączek / Straps width 1.9

Haftek w rzędzie / Hooks 2

Ocena: / Rating:  

Estetyka / Aesthetics

Wygoda / Comfort

Cena / Price

Wytrzymałość / Longevity      

Kształt / Shape

Kali zrobiona jest z siateczki, która usiana jest uroczymi serduszkami. To komplet, o którym marzyłam, mając 12 lat (falbanki przy majtkach, kolor, serduszka…!). Pasiasta, drobna kokardka zdobi ten komplet, dodając mu trochę dorosłości. 12 letnia Madzia się smuci, 26 letnia Madź cieszy.  

Ramiączka wydają się być standardowej grubości, a regulować możemy je na całej długości. Mam typowy już dla mnie problem z mostkiem, który nie przylega do klatki – ale nie odstaje na kilometry, tylko trochę. Około jednego palca.

Kali nosi się wygodnie, czasem tylko siateczka trochę zsuwa się z góry biustu i trzeba się poprawić. Zgarnąć, wygarnąć, naciągnąć materiał. W ciągu całego dnia noszenia robię to przeważnie dwa razy, więc nie ma problemu!  

 To stanik, który doskonale sprawdza się na co dzień, jeśli nie mam akurat ochoty świecić biustem czy założyć głęęęębokiego dekoltu. W górnej części miski biust jest nieco spłaszczony, co niekoniecznie zawsze jest wadą. Nawet ja nie zawsze lubię się chwalić tym, co mi natura dała!  

Z kwestii wygody – zapięcie jest dwuhaftkowe, przez co zapinanie go nie sprawia problemów, nawet bladym świtem.

Kali od Cleo jest stanikiem codziennym, który jest doskonale wygodny, ale nie robi wielkiego WOW. Mam wrażenie, że te są najcięższe do opisywania. Tym co dodaje pikanterii temu modelowi, niewątpliwie jest kolor, który nadal – po ponad miesiącu użytkowania – sprawia, że zawieszam na nim oko.

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Madź to większobiustna ruda zołza, która lubi wyglądać jak milion dolarów. Czasami. Ale zawsze musi mieć przy sobie szminkę. Z wykształcenia nauczycielka, a do tego socjo- i psycho-loszka in making. Realnie specjalistka od influencer marketingu. O swoim życiu prywatnym nie powie więcej, niż że lubi wino, sukienki i dobre jedzenie. Prawdopodobnie w tej kolejności. 70HH UK, 70J PL
Previous Post Next Post
0 shares