Katie Price – AW09P1 70G; Cukierkowy Balkonik

Marka: Katie Price
Model : AW09P1
Rozmiar : 70G (32G)
Krój: balkonetka, bandless (kołyska) z jednym szwem w misce

katie price bielizna
katie price bielizna

Katie Price – AW09P1 70G

Obwód rozciągniętyBand stretched78.0
Obwód w spoczynkuBand64.0
Szerokość miskiCup width16.5
Głębokość miskiCup depth25.0
Długość pojedynczej fiszbinyWire length31.0
Szerokość mostkaGore width1.0
Wysokość mostkaGore height4.0
Wysokość pasa koło miskiWing height10.0
Szerokość ramiączekStraps width1.5
Haftek w rzędzieHooks2

Ocena

Estetyka / Aesthetics: 10 / 10

Wygoda / Comfort: 6 / 10

Cena / Price: 8 / 10

Wytrzymałość / Longevity: 8 / 10

Kształt / Shape: 5 / 10

katie price bielizna
katie price bielizna

Jeden z nieodżałowanych przeze mnie skarbów od Katie Price. Stanik wizualnie przypomina trochę Showgirlsy, a zwłaszcza Tempt Me – ale te nasycone kolory w moim ulubionym połączeniu biją Kasie na głowę.

katie price bielizna
katie price bielizna

Zakładam stanik, wybieram biust spod pach, wkładam w miski – hm. Prawie pasuje. Prawie robi w tym przypadku jednak wielką różnicę.

katie price bielizna

Wystarczy głębszy wdech i biust ucieka z misek, a konkretnie – z góry misek na ich dół, ponieważ miseczki są za wysokie dla mnie, za to doły fiszbin gniotą mnie w żebra. Obracam się bokiem – biust zawisł nad fiszbiną, idealnie widać, gdzie kończy się kulka piersi a ile jest jeszcze miski do wypełnienia.

katie price bielizna

Pas podjeżdża – normalka w Brytyjczykach z pasem 32 cale.

katie price bielizna

Jakość wykonania mnie całkowicie zadowala. Podejrzewam, że gdybym miała żebra niższe, to fiszbiny leżałyby całkiem fajnie i nie gniotły nic, czego gnieść nie powinny. Miski także raczej będą lepsze na większy rozmiar; moje FOB (full-on-bottom, pełne na dole) piersi będą kiepsko w nim leżały, ale o rozmiar lub dwa większe powinny się z niego cieszyć, ponieważ krój jest bardzo podobny do Tease Me z Showgirls. (minus kołyskowy obwód).

katie price bielizna

Opinie końcowe

Ogólna moja ocena to 4+ na skali 1-6. Nieprzewidywalność rozmiarowa wynika z braku tabel porównawczych (zaginęły w głębiach dziejów), i przez nią nabyłam to urodziwe kusidełko za duże. Punkt też odejmuję za ramiączka – w takim rozmiarze powinny być szersze, podobnie jak haftek powinno być przynajmniej po trzy w rzędzie.

Uwagi czytelniczek:

Milena słusznie zauważyła, że powinnam napisać o rozmiarówce – nie zauważyłam do tej pory ani jednego stanika z miską FF. Widziałam je we wszystkich literach aż do H, ale FF żadnego. Czyżby tabelka jak napisałam nie przewidywała tej miski? Mierzyłam ów stanik w rozmiarze 32F kiedy taki rozmiar nosiłam, i miałam quadraboob.

Agnieszka donosi, że ma ten model w rozmiarze 32DD, który pasuje na jej biust, zwykle ubrany w 30E. Jak widać co biust (a konkretnie jego kształt) to inne dopasowanie.

Alladyna zasugerowała, że być może jednak ten stanik ma wymiary jak standardowe 32G z Panache i przekombinowałam. Sprawdziłam tą teorię na Bratabase: powyższy stanik ma takie same wymiary jak staniki Natori Sheer Luxe (1336104) w rozmiarze 32H , Change Lingerie Jasmine Padded w 65J i Prima Donna Madison Balcony Bra (0162123) w 75F. Co do Panache – najbliższy krojem Panaszek to Eden (6676) (nie znalazłam żadnej kołyski z Panache z podanymi wymiarami 🙂 ) i porównanie z nim wypada następująco:

Skomentuj