kinga estelle soft biustonosz

Kinga – Estelle 75J; Truskawka w Kabarecie

Estelle to soft w soczystym odcieniu truskawkowej czerwieni, lekko zgaszonej głęboką, kabaretową czernią. Biust wygląda w nim jak milion dolarów, i wystaje figlarnie nawet z dość płytkiego dekoltu udatnie zaznaczonymi szczytami piersi. Ponieważ tej jesieni konkurencja między kusidełkami polskich marek jest spora, zdecydowałyśmy się na kultowe już połączenie kolorystyczne, by pokazać, że klasyka się nigdy nie starzeje i jest wiecznie aktualna.

Kinga – Estelle 75J

Obwód rozciągniętyBand stretched83.0
Obwód w spoczynkuBand66.0
Szerokość miskiCup width17.0
Głębokość miskiCup depth27.0
Długość pojedynczej fiszbinyWire length27.0
Szerokość mostkaGore width1.5
Wysokość mostkaGore height10.0
Wysokość pasa koło miskiWing height12.5
Szerokość ramiączekStraps width2.0
Haftek w rzędzieHooks3

Ocena

Estetyka / Aesthetics: 9 / 10

Wygoda / Comfort: 10 / 10

Cena / Price: 10 / 10

Wytrzymałość / Longevity: 10 / 10

Kształt / Shape: 10 / 10

kinga estelle soft biustonosz

Jak widać, biust w Estelle jest pięknie skulkowany i wygląda jak w rasowym balkoniku dzięki zmyślnie umieszczonym szwom. To mój pierwszy model Kingi i już jestem więcej niż zadowolona! Nie spodziewałam się tego, ale Estelle nie tylko kulkuje, ale i dodaje nieco rowka, który bardzo kusząco wygląda zza niejednej koszulki.

kinga estelle soft biustonosz
kinga estelle soft biustonosz

Takie kształtowanie zawdzięczamy panelowi zbierającemu z boku miseczki – tak zwanemu side supportowi. Jak możecie zauważyć, Estelle powoduje u mnie niewielki efekt pomarańczy w szklance, ale umówmy się: górna partia klaty zbiera tyle ochów i achów, że dolnej można to wybaczyć.

kinga estelle soft biustonosz

Biustonosz i jego konstrukcja oparte są na bestsellerze Kingi, czyli Michelle – według marki jest to najczęściej wybierany przez konsumentki stanik. W sumie się nie dziwię, jeśli mogą dzięki takiej konstrukcji liczyć na dekolt oślepiający przechodniów!

kinga estelle soft biustonosz
kinga estelle soft biustonosz

Katalogowy kolor to burgundy, ale jak już pisałam w rzeczywistości jest to raczej nasycona truskawka; aż ślinka cieknie i czuje się tą kwasowość na języku. Energetyczny model!

kinga estelle soft biustonosz

Ramiączka są dość szerokie, taki jest też element zapięciowy. Co ciekawe, przy pierwszym założeniu wydawało mi się, że obwód jest za duży; dopiero wyregulowanie ramiączek pozwoliło na zapięcie obwodu bez podjeżdżania.

kinga estelle soft biustonosz

Czego tu zabrakło? Teoretycznie niczego – praktycznie chyba chciałabym nieco ciekawszego designu, może jakiejś bardziej interesującej ozdoby na mostku? Odrobina więcej czynnika WOW nie zabolałaby 😉 Po zaserwowaniu nam Volcano Kinga musi przygotować się na dąsy i wysokie wymagania estetyczne. Wincyj musistomieciów!

kinga estelle soft biustonosz

Warto też wspomnieć o tym, że Estelle me cieniuchne fiszbiny – jeśli jesteście przyzwyczajone do standardowych brytyjskich, to chwilę zajmie Wam przyzwyczajenie się do odczucia, jakie powodują cieńsze druty.

kinga estelle soft biustonosz

Estelle to zatem dobry wybór na stanik codzienny, jeśli zbrzydła Wam czerń basicowa. Pamiętajcie tylko, żeby nosić ją do zabudowanych ciuszków; jest wysoka pod pachą!

Wygrać możecie ją i inne modele Kingi w konkursie instagramowym – szczegóły poniżej 😉

Skomentuj