kostium jednoczęściowy Ava Lingerie na duży biust

Kostiumy kąpielowe Ava Lingerie; plus size w stylu rich bitch

Z tymi kostiumami to była taaaaaka historia! Ava bardzo chciała podesłać mi kostiumy kąpielowe, a ja bardzo się ucieszyłam, bo akurat przygotowywałam się do urlopu nad morzem – nie ma wszak lepszych warunków do testowania kostiumów! Ale potem dwukrotnie kurier nie dał znaku, że próbuje doręczyć mi jakąś paczkę, w związku z czym wracała ona do nadawcy. Za trzecim razem paczka została nadana kiedy już byłam w Trójmieście, na adres mojej przyjaciółki u której się zatrzymałam – i wreszcie dotarły! Takie piękne! Takie błyszczące!

Tylko następnego dnia wyjeżdżałam. I ze zdjęć na plaży nici, ponieważ pogoda, stan zdrowia, humor, układ gwiazd na niebie, wiatr, tabuny ludzi itd.

Zaczęłyśmy więc kombinować z Agu, jak rozwiązać ten problem i pokazać Wam zdjęcia z kostiumami w akcji. Wizyta na plaży nad Wisłą? Oczyszczalnia ścieków zaliczyła awarię i brzeg Wisły raczej przestał być malowniczym miejscem do zdjęć, walory zapachowe także nie zachęcały. Basen kryty? Obawiałyśmy się, że mogą nie wpuścić nas tam z aparatem, a perspektywa poślizgnięcia się z naszym Fuji na kafelkach i zafundowania mu kąpieli również nie była nam w smak. W końcu, po długich dywagacjach, na głupawce zaproponowałam – „Słuchaj, a może po prostu kupmy coś z bąblami, nalejmy czegoś co zrobi pianę i zróbmy zdjęcia w wannie?”

No więc zrobiłyśmy zdjęcia w wannie 🙂

Ava – SKJ 28 Kostium jednoczęściowy 80H

Obwód rozciągniętyBand stretched79.5
Obwód w spoczynkuBand70.0
Szerokość miskiCup width17.0
Głębokość miskiCup depth27.0
Długość pojedynczej fiszbinyWire length31.0
Szerokość mostkaGore width1.0
Wysokość mostkaGore height9.4
Szerokość ramiączekStraps width2

Ocena: / Rating:  

Estetyka / Aesthetics: 10 / 10

  Wygoda / Comfort: 10 / 10

  Cena / Price: 10 / 10

  Wytrzymałość / Longevity: 9 / 10

    Kształt / Shape: 9 / 10

Tutaj Ava zdecydowania zatęskniła za wesołymi latami 80′. Dżunglowy print kostiumu SKJ 28 w kwiaty egzotyczne i liście palmy na przedzie kostiumu jest kolorowy, wesoły, i bardzo zwraca uwagę – a czarne pionowe panele optycznie zwężają sylwetkę. Kostium jest jednoczęściowy, ma usztywniane miseczki na fiszbinach i okienko na plecach, dzięki czemu góra z dołem są od siebie dość niezależne. Zapięcie jest, jak donosi uprzejmie producent, hipoalergiczne. W dolnej części kostiumu znajdują się troczki, które można zasupłać lub puścić luzem. Ramiączka są klasycznie regulowane.

Muszę przyznać, że rozmiarówka wypada trochę ciaśniej niż w bieliźnie firmy Ava. I miseczka i obwód były w moim odczuciu nieco ciaśniejsze niż w przypadku biustonosza Avy będącego w moim posiadaniu, mimo iż były w tym samym rozmiarze (który, nie oszukujmy się, nie jest moim idealnym rozmiarem). Z tego powodu myślę, że dla mnie jest to kostium do noszenia bardziej wtedy kiedy chcę poleżeć na brzegu basenu niż energicznie popływać. Myślę, że dla osoby z biustem w tym rozmiarze będzie to jednak bardzo stabilny i stylowy jednocześnie kostium.

Jestem natomiast fanką troczków na dole, dzięki którym można sobie zrobić kostium mniej lub bardziej wycięty na biodrach, wedle uznania i preferencji.

Jeśli chcecie porównania z innymi kostiumami jednoczęściowymi na mnie – sprawdźcie recenzję kostiumu od Volin w rozmiarze 3XL.

Ava – SK 96 Kostium bikini 80H

Obwód rozciągniętyBand stretched79.0
Obwód w spoczynkuBand71.0
Szerokość miskiCup width17.0
Głębokość miskiCup depth27.0
Długość pojedynczej fiszbinyWire length31.5
Szerokość mostkaGore width2.0
Wysokość mostkaGore height9.5
Wysokość pasa koło miskiWing height10.5
Szerokość ramiączekStraps width2.0

Ocena: / Rating:  

Estetyka / Aesthetics: 10 / 10

  Wygoda / Comfort: 10 / 10

  Cena / Price: 10 / 10

  Wytrzymałość / Longevity: 9 / 10

    Kształt / Shape: 8 / 10

Bikini w tygrysi prążek na szlachetnie spatynowanym beżobrązie? Prosimy serdecznie, zwłaszcza że tkanina leciutko się mieni. Trochę Dynastia, trochę znów lata 80’… Kostium SK 96 ma również usztywniane miseczki full cup na fiszbinie z kokardką ze sznurka na mostku. Figi do kompletu występują w wersji tygrysiej i gładkiej czarnej, jednak zdecydowanie lepiej leżały czarne, toteż dół jest klasyczny i nadaje się świetnie do zabaw w mix&match z innymi kostiumami.

Rozmiarówka znowu wyszła trochę ciasna, co widać na zdjęciach. Majtki dostałam w dwóch wersjach – ze stanem klasycznym, nad biodra, i wysokim. Moją preferencję można zobaczyć na zdjęciach 🙂

Trudno mi wybrać z tych dwóch kostiumów ulubieńca. Estetycznie tygrysie prążki wygrywają z kolorowymi wzorkami, ale w kwestii komfortu, jednoczęściowy kostium był wygodniejszy dla biustu. Majtki z wysokim stanem zawsze u mnie dostają plusa, więc wygrywa dwuczęściowiec, ale jest to naprawdę niewielka przewaga.

Opinie końcowe

Oba kostiumy są bardzo solidnie wykonane i wszelkie niedogodności, które mogłabym mieć w ich noszeniu wynikają li i jedynie z faktu, że nie do końca są w moim rozmiarze i w związku z tym obawiam się nieco uciekającego biustu. Dobra wiadomość jest taka, że kolejna recenzja kostiumu będzie już z większą miską… na szczęście pojawiło się 80I, które chcę mieć 😉 (spróbujcie zgadnąć, który to model)

(Droga Avo, róbcie większe miski noooooo! Miski proszą o większe miski)

Jeśli tęsknicie za morzem, polecam robienie sobie kąpieli w pianie z szampanem i pięknymi zapachami. Jak kto chce, można w kostiumie kąpielowym. Albo bez. Można też, tak jak ja, zrobić sobie przy tym wystrzałowe zdjęcia i poczuć się jak rich bitch.

Tak właśnie trzeba żyć!

Skomentuj