Lupoline – 1932 Push Up Żel 65G; Kleopatra i Skarabeusz

Chyba nikogo nie zaskoczę, jak powiem, że wszelkie holograficzne, brokatowe, i metaliczne elementy w stanikach apelują do mojej wewnętrznej sroki; wiecie z naszego Instagrama, że lubimy w błysk. W tym sezonie będzie tych błyszczków sporo… kto chce wiedzieć, jakich konkretnie, niech klika w naszą zapowiedź jesieni, a tymczasem przyjrzyjmy się pierwszemu reprezentantowi trendu, czyli żelowemu pusiapkowi od Lupoline! Stanik, tak jak większość modeli Lupoline, nie ma imienia, pozostanie w związku z tym na potrzeby tej recenzji Esmeraldą (czyli po hiszpańsku – szmaragdem).

Wymiary/Measurements:
 
Obwód rozciągnięty/Band stretched: 75.0
Obwód w spoczynku/Band: 59.0
Szerokość pojedynczej fiszbiny/Cup width: 15.0
Głębokość miski/Cup depth: 20.0
Długość pojedynczej fiszbiny/Wire length: 23.0
Szerokość mostka/Gore width: 2.0
Wysokość mostka/Gore height: 5.0
Wysokość pasa koło miski/Wing height: 9.0
Szerokość ramiączek/Straps width: 1.5
Haftek w rzędzie/Hooks: 2

Ocena: / Rating:

Estetyka / Aesthetics
Wygoda / Comfort
Cena / Price
Wytrzymałość / Lonegvity
Kształt / Shaping

1932 to model z push upem typu żelowego – czyli w mojej ulubionej formie 'dodania’ do objętości biustu.  Mam już jeden stanik tego typu i jest absolutnie najlepszym push upem, jaki mi się trafił, toteż Esmeralda budziła moją wielką nadzieję. Miseczki są powleczone delikatną mikrofibrą, która jest bardzo miła w dotyku i gładka, nie odznacza się pod ubraniami. Obwód również jest mikrofibrowy, i raczej rozciągliwy niż sztywny, podobny do obwodów np. w Deco od Freyi.

lupoline push up żel 1932

Na dekolcie znajduje się paseczkowa ozdoba z elementem koronkowym. Na koronce widać delikatne zdobienie szmaragdową, metaliczną nitką, która łapie wzrok i mieni się w świetle. Kojarzy mi się z królewskimi skarabeuszami i ich pięknymi pancerzykami. Bardzo cieszy mnie, że ten metalik nie spiera się, bo bałam się tego dość mocno. Ozdóbka jest odpinana i regulowana na plecach, dzięki czemu nie musimy się bać, że będzie się wpijać albo mało estetycznie wisieć. Plus! Stanik może w związku z tym służyć jako czarny zwyklaczek.

lupoline push up żel 1932

lupoline push up żel 1932

lupoline push up żel 1932

lupoline push up żel 1932

lupoline push up żel 1932

Dekoracyjny błysk znajdziemy także na łączeniu ramiączka z miseczką.

lupoline push up żel 1932

Świecącą zieleń mamy także na niskich figach. Esmeralda to komplet, który jest naturalnym ukłonem w stronę trendu syrenkowego i jednorożcowego, który urodził się na Tumblrze i zawojował wszystkie sfery mody, od obuwia do bielizny. Jak skwitowała moja znajoma, wygląda to jak stanik emo z pierwszej połowy lat 2000… no i dobrze! Pozdrawiam wszystkie byłe emo 😉

lupoline push up żel 1932

Esmeralda to bardzo wygodny model, nazwałabym go wręcz wygodniczkiem. Biust prawie nie baunsuje, leży, otulony żelem i mikrofibrą, w miseczkach. Nie mam prawa zmarznąć!

lupoline push up żel 1932

Mostek jest raczej niski, dzięki czemu dekolt w Esmeraldzie wygląda kusząco i wystawnie.

lupoline push up żel 1932

Jedyne, czego w tym projekcie nie rozumiem i nie ogarniam, to ten pomarańczowo-flecktarnowy pasek z przodu na majtach. Aż musiałam sprawdzić na zdjęciach producenta, czy on tam na pewno jest, bo wydał mi się tak od czapy, że no po prostu musiał być pomyłką szwaczki, może coś wpadło pod maszynę do szycia – a jednak nie był pomyłką ani błędem. Ot, chyba nie zrozumiałam, co projektant miał na myśli, wolałabym w tym miejscu mieć ciąg dalszy metaliku.

lupoline push up żel 1932

To był mój pierwszy rok przygody z Lupoline, i jeśli miałabym czegoś marce życzyć, to większej śmiałości w projektach. Ostatni katalog był bardzo zachowawczy, raczej stonowany, z kilkoma zaledwie ciekawymi modelami, a przecież – jak widać po Esmeraldzie – firma ma potencjał i wyczucie trendu! Jestem bardzo ciekawa, co zobaczę w propozycjach na wiosnę, i trzymam kciuki za rozwój wzorniczy i rozmiarowy marki.

lupoline push up żel 1932

Skomentuj