Poupee by Marilyn – Stringi Perłowe Sensory Pearls; Recenzja

Kiedy Bracli wypuściło swoje przesławne perłowe stringi wiadomym było, że na 100% pojawią się marki, które uszyją własne wersje tych całkowicie niepraktycznych, ale rozkosznie uroczych majtek. Być może kojarzycie scenę z Seksu w Wielkim Mieście, gdy Samantha wchodzi na schody, coraz bardziej zziajana i zaczerwieniona? Ma wtedy na sobie właśnie stringi Bracli. A może oglądacie Chirurgów? Bracli dostała również April Kepner w prezencie ślubnym.


Przechadzając się po sąsiedzkiej galerii handlowej zauważyłam więc perłowe stringi na wystawie butiku Marilyn, i postanowiłam je nabyć. Cytując producenta Sensory Pearls, Poupee by Marilyn, są to

wyjątkowe, koronkowe stringi, które zapewniają niezwykłe doznania zarówno osobie noszącej, jak i tej dla której są zakładane… Elastyczny sznureczek pereł pełni tu niezwykłą funkcję. Słodka kokardka z biżuterią zdobi przód.

perłowe stringi Poupee by Marilyn recenzja

Zakupiłam więc moje Sensory Pearls za kwotę ok. 50 zł, i szczerze mówiąc ta cena wydaje mi się dość wygórowana; perełki za taką kwotę nie mogą być oczywiście prawdziwe (oryginalne Bracli w swojej najbardziej podstawowej wersji kosztują 60 euro), ale na górę przydałoby się coś więcej, niż zwykła gumokoronka z zawieszką. Tym bardziej, że ta gumokoronka to po prostu zwykły materiał pasmanteryjny, który w hurcie kosztuje zapewne w okolicach 5-7 zł za metr. Każdy jednak produkt jest czymś więcej, niż sumą swoich części, w związku z czym postanowiłam nie zważać na ten detal.

perłowe stringi Poupee by Marilyn recenzja

I tu przechodzimy do sedna sprawy.

Mam niestety jedną, mało romantyczną uwagę: w oryginalnych perłowych stringach perełki nanizane są na wstążeczkę lub sznureczek ścisło – nie przesuwają się one ani to, na co są nawleczone, nie jest rozciągliwe. Niestety w wersji Poupee perłowe koraliki nanizane zostały na gumkę, co oznacza, że każdy paciorek może się dość swobodnie przesuwać… i z kolegą obok zacisnąć się na kawałku skóry czy ciała, kiedy na przykład wstaniesz i gumka gwałtownie się zbiegnie. Auć.

perłowe stringi Poupee by Marilyn recenzja

To niestety sprawia, że noszenie tych stringów jest strasznie, ale to strasznie niekomfortowe. Miałam przyjemność oglądać kiedyś oryginalne Bracli, i ten efekt podgryzania delikatnych okolic ciała na 100% podczas ich noszenia nie występuje, ponieważ perły nanizane zostały na – zależnie od modelu – sznureczek lub cieniusieńką wstążeczkę. To jest niestety kiks w projekcie i dyskwalifikuje jak dla mnie produkt. Uprzedzając pytania: jestem świadoma, że takie stringi nie nadają się do noszenia jak klasyczne figi, ale jednak ich cały koncept polega na tym, że powinno się móc je założyć i nosić na tyle długo, żeby perełki zadziałały jak zabawka erotyczna, którą nosimy pod dżinsami albo spódnicą. To odpada, bo nawet przejście kilku metrów od łazienki do kuchni powoduje posykiwania bólu.

perłowe stringi Poupee by Marilyn recenzja

Nie wydaje mi się też, żebym na tle populacji była jakaś szczególnie wysoka ze swoimi 173 cm wzrostu, a jednak po rozciągnięciu gumki do stopnia, w którym pasuje do mojej anatomii – przy koronce zsuniętej na biodra – koraliki kończą się w pierwszej 1/3 gumki. Co oznacza, że z tyłu widać li i jedynie naciągniętą nitkę. Mało estetyczny widok.

perłowe stringi Poupee by Marilyn recenzja

Możemy korzystać z Sensory Pearls jako z bielizny erotycznej, której się nie zdejmuje w łóżku, to na pewno, bo jako majtki ouvert się sprawdzają… na leżąco. Bo na siedząco niestety nadal nie.

Czy polecam więc Sensory Pearls? Nie. Nie mogę z czystym sumieniem polecać niewygodnej bielizny, nawet jeśli jest produktem do zadań specjalnych. Ponieważ marka ma jednak bardzo wiele sensownych (choć małomiskowych) projektów, z pewnością możecie czekać na recenzję bardziej konwencjonalnych produktów.

perłowe stringi Poupee by Marilyn recenzja

Opinie końcowe

Czy coś jednak pozytywnego z recenzji Sensory Pearls wynikło? Tak. Dowiedziałam się, że przez całe życie pisałam imię Marilyn z błędem – „Marylin”.

Fun fact: producent oryginału, Bracli, sugeruje odpięcie perełek z koronkowej talii majtek i ich użycie jako zabawki erotycznej. Jak? Zwijając perły w tampon i umieszczając go tam, gdzie tampony zwykle się umieszcza. Nie żartuję. Kto zadrżał ze zgrozy, ręka w górę.

Skomentuj