Scantilly – Showtime 70HH; (Nie-)biedroneczki w kropeczki

Zawsze uwielbiałam Curvy Kate, więc kiedy dostałam propozycję od Scantilly, żeby przetestować ich produkty, szalałam z radości. No wiecie – nie dość, że moja ulubiona marka, to jeszcze w wydaniu buduarowym! Orety!   Na początek dostałam model Showtime. Śliczny i wygodny. Pierwsze wrażenie – mega! Wzięłam się do testów z optymizmem.

Scantilly – Showtime 70HH

Obwód rozciągniętyBand stretched75.0
Obwód w spoczynkuBand65.5
Szerokość miskiCup width19.0
Głębokość miskiCup depth31.5
Długość pojedynczej fiszbinyWire length29.0
Szerokość mostkaGore width2.8
Wysokość mostkaGore height7.5
Wysokość pasa koło miskiWing height11.6
Szerokość ramiączekStraps width1.8
Haftek w rzędzieHooks3

Ocena: / Rating:  

Estetyka / Aesthetics: 10 / 10

Wygoda / Comfort: 10 / 10

Cena / Price: 3 / 10

  Wytrzymałość / Longevity: 2 / 10

  Kształt / Shape: 9 / 10

Detale są seksowne – strasznie fajny obwód i przestrzeń na motku. Różowe złoto na zawieszce też zauważam z aprobatą – ważne że nie jest to żółte złoto! Chociaż i jakość materiałów, i wykonanie nie wskazują na półkę bardzo premium (a ceny, jak na nasz rynek, są bardzo wysokie).

Wnętrze misek wyłożone jest wygodną, miękką bawełną. No i kropki, kocham kropki.

Słysząc 'kolekcja buduarowa’, myślałam, że dostanę coś, co będę mogła założyć tylko na chwilę. A w Showtime biegać można całe dnie. Nawet od śniadania do kolejnego śniadania, jest dobrze.  

Piersi są ładnie uniesione i zebrane, całkiem przyzwoicie wyeksponowane. Również pod ubraniem wyglądają fajnie, nie odznaczając się. Mostek tradycyjnie – jak we wszystkim co nie jest prawdziwym plungem – trochę mi odstaje.

W trakcie testowania pojawił się jednak pewien problem. Dość znaczący. Bardzo znaczący. Któregoś dnia obie fiszbiny przebiły mi się przez tuneliki, chcąc mnie dźgnąć i zabić. Obie. Fiszbiny.

Popsuło się. Nie powinno było. Przyznała mi to też marka, wysyłając nowy egzemplarz. Aktualnie sprawdzają, czemu to się wydarzyło – czy mój stanik miał wadę, czy może ten model nie daje rady w moim rozmiarze. Jak tylko się dowiem, o co chodzi – dam Wam znać!  

W kwestii detali – szwów, wykończenia i tak dalej – jest ładnie, chociaż precyzja nie powala, jak widziałyście wyżej.

Skomentuj