(Nie-)biedroneczki w Kropeczki; recenzja biustonosza Scantilly – Showtime 70HH

Scantilly - Showtime

Zawsze uwielbiałam Curvy Kate, więc kiedy dostałam propozycję od Scantilly, żeby przetestować ich produkty, szalałam z radości. No wiecie – nie dość, że moja ulubiona marka, to jeszcze w wydaniu buduarowym! Orety!   Na początek dostałam model Showtime. Śliczny i wygodny. Pierwsze wrażenie – mega! Wzięłam się do testów z optymizmem.

Wymiary/Measurements:

Obwód rozciągnięty/Band streched:  75

Obwód w spoczynku/Band:  65,5

Szerokość pojedynczej fiszbiny/Cup width:  19

Głębokość miski/Cup depth    31,5

Długość pojedynczej fiszbiny/Wire length: 29

Szerokość mostka/Gore width:   2,8

Wysokość mostka/Gore heigth:   7,5

Wysokość pasa koło miski/Wing heigth:   11,6

Szerokość ramiączek/Straps width:  1,8

Haftek w rzędzie/Hooks:  3

Ocena: / Rating:  

Estetyka / Aesthetics

Wygoda / Comfort

Cena / Price

  Wytrzymałość / Longevity    

  Kształt / Shape

Detale są seksowne – strasznie fajny obwód i przestrzeń na motku. Różowe złoto na zawieszce też zauważam z aprobatą – ważne że nie jest to żółte złoto! Chociaż i jakość materiałów, i wykonanie nie wskazują na półkę bardzo premium (a ceny, jak na nasz rynek, są bardzo wysokie).

Wnętrze misek wyłożone jest wygodną, miękką bawełną. No i kropki, kocham kropki.

Słysząc ‘kolekcja buduarowa’, myślałam, że dostanę coś, co będę mogła założyć tylko na chwilę. A w Showtime biegać można całe dnie. Nawet od śniadania do kolejnego śniadania, jest dobrze.  

Piersi są ładnie uniesione i zebrane, całkiem przyzwoicie wyeksponowane. Również pod ubraniem wyglądają fajnie, nie odznaczając się. Mostek tradycyjnie – jak we wszystkim co nie jest prawdziwym plungem – trochę mi odstaje.

W trakcie testowania pojawił się jednak pewien problem. Dość znaczący. Bardzo znaczący. Któregoś dnia obie fiszbiny przebiły mi się przez tuneliki, chcąc mnie dźgnąć i zabić. Obie. Fiszbiny.

Popsuło się. Nie powinno było. Przyznała mi to też marka, wysyłając nowy egzemplarz. Aktualnie sprawdzają, czemu to się wydarzyło – czy mój stanik miał wadę, czy może ten model nie daje rady w moim rozmiarze. Jak tylko się dowiem, o co chodzi – dam Wam znać!  

W kwestii detali – szwów, wykończenia i tak dalej – jest ładnie, chociaż precyzja nie powala, jak widziałyście wyżej.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Madź to większobiustna ruda zołza, która lubi wyglądać jak milion dolarów. Czasami. Ale zawsze musi mieć przy sobie szminkę. Z wykształcenia nauczycielka, a do tego socjo- i psycho-loszka in making. Realnie specjalistka od influencer marketingu. O swoim życiu prywatnym nie powie więcej, niż że lubi wino, sukienki i dobre jedzenie. Prawdopodobnie w tej kolejności. 70HH UK, 70J PL
Previous Post Next Post
0 shares