Senveniu – Neo Malina 80C; Witaminy na Jesień

Bielizna Senveniu to coś, czego chciałam spróbować od kiedy zobaczyłam recenzję na blogu Jagny. Dość długo wahałam się, czy to w ogóle ma sens, i ciągle coś mnie od tego odwodziło, jednak w końcu zaopatrzyłam się w komplet o uroczej nazwie Neo Malina – kojarzy mi się z jakimiś witaminami dla dzieci 🙂

senveniu neo malina

Neo Malina to bardzo smakowite połączenie intensywnie świecącego, neonowego oranżu, i soczystej jarzębinowej czerwieni – w sam raz na jesień, kiedy chłody zabierają cerze letnią opaleniznę, i podświadomie pragniemy otaczać się żywymi, jaskrawymi barwami z ciepłej części tęczy. Ten komplet baaaardzo wesoło uśmiecha się do mnie z szuflady z miękkusami. Sklep określa ten model jako pomarańczowo-różowy, ale gdzież tam! To piękna czerwień.

senveniu neo malina

Stanik to typowa braletka – z obwodem z bardzo szerokiej, sztywnej gumy, trochę przypominającej mi … elastyczne pasy do zapinania na walizce. Wygląda to trochę dziwnie, ale jak mówi znane powiedzenie jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie. A działa, bo z tyłu mam idealnie równoległą do podłogi linię.


Szeroka guma obwodu niestety mi podjeżdża – co ciekawe, nie z tyłu, a z przodu, powodując zabawny efekt ‘tulipanowy’ i wypychając mi piersi w górę, a te pokonane przez grawitację próbują spłynąć po krawędzi gumy. Wygląda to trochę jak chleb, który wyrósł ponad foremkę. Niekoniecznie coś, co chciałabym prezentować, prężąc pierś, bądź co bądź – jeszcze młodą. Tyle dobrego, że tego efektu nie widać pod ubraniami.

senveniu neo malina


Mając to w pamięci – o bogi, jaki ten bralet jest wygodny! Mogę go nosić cały dzień bez bólu, nadmiernego baunsu, a ramiączka są cudownie długie. Warto zauważyć, że rozmiarówkę Senveniu możemy spokojnie wyrzucić za okno, skoro rozmiar 80C leży idealnie (inna sprawa, że to okolice mojego sister size: 65G -> 70F -> 75E -> 80DD / 30F -> 32E -> 34DD -> 38D), ponieważ guma obwodu jest na tyle silna, że trzyma mnie w ryzach bez problemu.

senveniu neo malina


Sugerowałabym przy wyborze rozmiaru sprawdzić, na jakie wymiary jest przeznaczony (A70, B75, C80), bo ta droga przynajmniej w moim przypadku była słuszna. Przednie podjeżdżanie jest dziwaczne, ale z tyłu mam równą, prostą linię, więc kciuk w górę dla Senveniu.

senveniu neo malina

Jestem trochę zawiedziona, bo miałam chrapkę na kilka syrenio-wróżkowych modeli Senveniu, ale jeszcze niestety nie wiem, czy się na nie połaszę. Przynajmniej do momentu, kiedy nie zobaczę nowych konstrukcji i pomysłów.

senveniu neo malina


Jakość samego wyrobu też jest zastanawiająca – na zdjęciach widać, że guma szybko się poddaje pod naciągiem, niektóre szwy wyglądają na niedokładne i mało estetyczne. Trafił mi się trefny egzemplarz? Mam nadzieję.

senveniu neo malina
senveniu neo malina

Opinie końcowe

Jak zawsze – chciałybyśmy podkreślić, że jesteśmy całymi sobą za niezależnymi markami i twórcami. Nasze opinie są nasze, i jak widać po doświadczeniach Jagny (na której bloga zapraszamy zwłaszcza mniejsze biusty!) nie wszyscy mają do Senveniu pretensje 🙂


Skomentuj