Lecę Bo Chcę (I Mogę); recenzja biustonosza Shock Absorber Active Multi Sports 70HH

Zdradzę Wam sekret: kiedyś lubiłam biegać. I wspinać się po drzewach lub ściankach. A nawet w siatkówkę grać. A później… później urosły mi cycki. Wtedy czar prysł, a staniki sportowe ograniczały się do ledwopodtrzymujących topów ze zwykłych sklepów.  Na szczęście jestem już duża i mogę sobie pozwolić na eksperymenty z markami i modelami stworzonymi do sportu. Chociaż – wiadomo – balansuję na granicy dopuszczalności wielkości biustu. Dajcie większe rozmiary!  

Shock Absorber Active Multi Sports  32HH  

Obwód rozciągnięty 83.2

Obwód w spoczynku 64.7

Wysokość mostka 20.4

Wysokość pasa koło miski 12.3

Szerokość ramiączek 3.4

Haftek w rzędzie 4

Ocena:

Estetyka

Wygoda

Kontrola baunsu

Cena

Wytrzymałość  

  Kształt

    W kwestiach estetycznych nie wymagam wiele od mojego sporciaka: byle by nie straszył. Ten ma ładny, elastyczny materiał i nic w nim nie prześwituje. Dekolt wygląda w nim bardzo-bardzo (przeszedł test oceny estetyki przez wytrawne oko amatora sporciaków – biust dobrze zebrany i podniesiony, ale nigdzie nic się nie wylewa, piąteczka). Jedynym co bym zmieniła w wyglądzie Shocka, to kolor – dałabym go więcej. Ale na bazę – idealny.  

    Materiał jest miękki i odpowiednio elastyczny – można w nim działać cały dzień, nawet zaliczyłam w nim drzemkę, trochę niechcący. Był ze mną już na siłowni, na górskim spacerze (kiedy to nosiłam go od rana do wieczora) i na skakance. Za każdym razem dobrze wytłumiał wstrząsy. Trochę przyciska biust do ciała, co w sytuacji sportowej jest bardzo mile widziane – może nawet zagram w siatkówkę i nie będzie mi przeszkadzał w złożeniu rąk do odbicia piłki dołem? xD  

Powiem szczerze, dobry stanik sportowy motywuje do aktywności.

  Dodam, że model, który mam (Shock Absorber S4490) doskonale trzyma się rozmiarówki – nie musiałam kombinować, czy wziąć większy obwód, czy może miseczkę. Wszystko pasuje w standardzie – 32HH to 32HH.  

    Z doświadczenia wiem, że ShockAbsorbery są w stanie wiele znieść (z poprzedniej serii mam jeszcze jeden, który trzyma się świetnie, tylko zrobił się troszkę za mały) – pranie w pralce, za długie leżenie w torbie z mokrym ręcznikiem, intensywną eksploatację.  

Chciałam stworzyć specjalną kategorię oceny w wytrzymałości – ‘ShockAbsorber’, oznaczającą niezniszczalność. Jednak temu, po jednym praniu, wyszło kilka nitek przy zapięciu – nie sądzę, żeby miało to wpływ na długofalowe użytkowanie, jednak nie ukrywam – trochę się zawiodłam. Brzydko!

  Mój egzemplarz dorwałam w dobrej cenie (za 19,95 funtów na LingerieOutletStore), ale przy cenach standardowych jest on troszkę za drogi. Za jakość i owszem, trzeba płacić. Nie bardzo jest też wybór przy moim rozmiarze. Polujcie więc na promocje!

Gdybym miała podsumować jednym zdaniem ocenę tego sporciaka… kochane, w trakcie jego noszenia brzuch trząsł mi się bardziej, niż biust.  

    Znacie jakieś inne, warte sprawdzenia, sportowe cuda w rozmiarze H+?

Tagi: , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Madź to większobiustna ruda zołza, która lubi wyglądać jak milion dolarów. Czasami. Ale zawsze musi mieć przy sobie szminkę. Z wykształcenia nauczycielka, a do tego socjo- i psycho-loszka in making. Realnie specjalistka od influencer marketingu. O swoim życiu prywatnym nie powie więcej, niż że lubi wino, sukienki i dobre jedzenie. Prawdopodobnie w tej kolejności. 70HH UK, 70J PL
Previous Post Next Post
0 shares