Wino z Chili; recenzja biustonosza Tutti Rouge – Betty 70HH

tutti rouge - betty
Uwielbiam wszystko, co kobiece. Jestem jedną z tych dziewczęcych dziewczyn, które doprawione są chilli i winem (swoją drogą, polecam do grzanego wina dodać trochę pieprzu Cayenne). I właśnie taka jest Betty – na pograniczu kobiecości i dziewczęcości, trochę podkręcona.

Wymiary: / Measurements
Obwód rozciągnięty / Band stretched 75.0
Obwód w spoczynku / Band  61.5
Szerokość pojedynczej fiszbiny / Cup width 16.5
Głębokość miski  / Cup depth  30.5
Długość pojedynczej fiszbiny  / Wire length 35.5
Szerokość mostka  / Gore width 2.0
Wysokość mostka / Gore height 9.0
Wysokość pasa koło miski / Wing height 13.0
Szerokość ramiączek / Straps width 1.9
Haftek w rzędzie / Hooks 3
Ocena: / Rating:
Estetyka / Aesthetics
Wygoda / Comfort
Cena / Price
Wytrzymałość / Longevity
Kształt / Shape

 

Jak powiedziała mi sama przedstawicielka marki, ten model stworzony jest dla dziewczyn z zaokrąglonym biustem – tylko taki będzie dobrze wypełniał miskę. Trochę obawiałam się więc tego wyboru, będąc cały czas niepewną swojego kształtu. Ale zadziało, bufet wygląda na dobrze zaopatrzony.

 

Miseczki w Betty są od środka wyłożone miękką bawełną, zewnętrzny materiał to przyjemnie śliska w dotyku satyna. Zarówno miseczki, jak i dół obwodu ozdobione są delikatną, kwietną koronką, która lubi się wywijać i podwijać.

 

Print jest hipnotyzujący – szpilki, pióra, serduszka, odciśnięte usta, kieliszki, dziewczyny w stylu pin-up… właściwie, jedna z nich jest moją bratnią duszą…! Jest sexy, w nienachalny, zabawny sposób.

 

Powiem wam o jednej szokującej, ale cudownej niespodziance, jaką sprawiło mi Tutti Rouge – mostek. Mimo że jest wysoki, doskonale mieści się między moimi cyckami i przylega do klatki piersiowej! Tego jeszcze na Miskach Dwóch nie było, żeby Madź chwaliła mostek czegoś, co nie jest głębokim plungem. A tutaj proszę… doskonale! Działa, da się! Mamy prymusa!
Zapięcie jest trzyhaftkowe i bardzo wygodne – nie sprawia problemów. Jeśli zapniesz je najciaśniej, stworzy napis TuttiRouge. Sprytnie!

 

Ramiączka regulowane są na całej długości w śliczny i bardzo stylowy sposób – serduszkami! Gdyby nie szalenie seksowny efekt, o jaki Betty przyprawia moje piersi, stwierdziłabym, że ten model ocieka słodyczą i jest dziewczęcy, nie kobiecy. Ale jest cholernie seksownie!

 

A, i uwaga! Print lubi przebijać się przez materiał sukienki. Jasne kolory, szczególnie w cienkich, wiosenno-letnich ciuszkach narażone są na ujawnianie tego, co masz pod spodem. Nie żeby zawsze to było coś złego… 😉*Post sponsorowany; autorka otrzymała produkt od dystrybutora lub/i wynagrodzenie. 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Madź to większobiustna ruda zołza, która lubi wyglądać jak milion dolarów. Czasami. Ale zawsze musi mieć przy sobie szminkę. Z wykształcenia nauczycielka, a do tego socjo- i psycho-loszka in making. Realnie specjalistka od influencer marketingu. O swoim życiu prywatnym nie powie więcej, niż że lubi wino, sukienki i dobre jedzenie. Prawdopodobnie w tej kolejności. 70HH UK, 70J PL
Previous Post Next Post
0 shares