Tutti Rouge – Betty 70HH; Wino z Chili

Uwielbiam wszystko, co kobiece. Jestem jedną z tych dziewczęcych dziewczyn, które doprawione są chilli i winem (swoją drogą, polecam do grzanego wina dodać trochę pieprzu Cayenne). I właśnie taka jest Betty – na pograniczu kobiecości i dziewczęcości, trochę podkręcona.

Tutti Rouge – Betty 70HH

Obwód rozciągniętyBand stretched75.0
Obwód w spoczynkuBand61.5
Szerokość miskiCup width16.5
Głębokość miskiCup depth30.5
Długość pojedynczej fiszbinyWire length35.5
Szerokość mostkaGore width2.0
Wysokość mostkaGore height9.0
Wysokość pasa koło miskiWing height13.0
Szerokość ramiączekStraps width1.9
Haftek w rzędzieHooks3

Ocena: / Rating:  

Estetyka / Aesthetics: 10 / 10

Wygoda / Comfort: 10 / 10

Cena / Price: 10 / 10

Wytrzymałość / Longevity: 10 / 10   

Kształt / Shape: 10 / 10

  Jak powiedziała mi sama przedstawicielka marki, ten model stworzony jest dla dziewczyn z zaokrąglonym biustem – tylko taki będzie dobrze wypełniał miskę. Trochę obawiałam się więc tego wyboru, będąc cały czas niepewną swojego kształtu. Ale zadziało, bufet wygląda na dobrze zaopatrzony.  

  Miseczki w Betty są od środka wyłożone miękką bawełną, zewnętrzny materiał to przyjemnie śliska w dotyku satyna. Zarówno miseczki, jak i dół obwodu ozdobione są delikatną, kwietną koronką, która lubi się wywijać i podwijać.

  Print jest hipnotyzujący – szpilki, pióra, serduszka, odciśnięte usta, kieliszki, dziewczyny w stylu pin-up… właściwie, jedna z nich jest moją bratnią duszą…! Jest sexy, w nienachalny, zabawny sposób.

  Powiem wam o jednej szokującej, ale cudownej niespodziance, jaką sprawiło mi Tutti Rouge – mostek. Mimo że jest wysoki, doskonale mieści się między moimi cyckami i przylega do klatki piersiowej! Tego jeszcze na Miskach Dwóch nie było, żeby Madź chwaliła mostek czegoś, co nie jest głębokim plungem. A tutaj proszę… doskonale! Działa, da się! Mamy prymusa!  

  Zapięcie jest trzyhaftkowe i bardzo wygodne – nie sprawia problemów. Jeśli zapniesz je najciaśniej, stworzy napis TuttiRouge. Sprytnie!  

  Ramiączka regulowane są na całej długości w śliczny i bardzo stylowy sposób – serduszkami! Gdyby nie szalenie seksowny efekt, o jaki Betty przyprawia moje piersi, stwierdziłabym, że ten model ocieka słodyczą i jest dziewczęcy, nie kobiecy. Ale jest cholernie seksownie!  

A, i uwaga! Print lubi przebijać się przez materiał sukienki. Jasne kolory, szczególnie w cienkich, wiosenno-letnich ciuszkach narażone są na ujawnianie tego, co masz pod spodem. Nie żeby zawsze to było coś złego… 😉

Skomentuj