Dolls Kill – seria Buy Me Roses

Ulubieńcy Lipca 2018 – Lingerie Digest

Kolejność absolutnie przypadkowa, bez sugestii. Linki nie są afiliacyjne, wpis nie jest sponsorowany.

Gorteks - seria Ginny
Dolls Kill - seria Buy Me Roses
  • i obiecana lista filmów, które polecamy obejrzeć celem inspiracji przed wycieczką na zakupy albo po prostu w dzień, kiedy chcecie poobcować z pięknem w formie stanika i majtek bez wydawania dukatów 😉

Kod Dostępu (2001) – Halle Berry hakuje w czarnym, koronkowym komplecie – i z pistoletem!

Kolacja o ósmej (1933) – Jean Harlow w satynowym szlafroku obszytym strusimi piórami. Więcej zachęty chyba nie trzeba.

Szpiedzy z sąsiedztwa (2016) – Gal Gadot (czyli Wonder Woman!) zostaje odkryta przez szpiegującą ją sąsiadkę w pięknym komplecie.

Showgirls (1995) – najgorszy film świata, w którym Elizabeth Berkley i jej koleżanki pokazują się w mnóstwie bardzo seksownych, wyuzdanych wręcz strojów rodem ze sceny w klubie striptizowym. Oglądać z mnóstwem alkoholu!

It (1927) – Clara Bow pracuje w sklepie z bielizną i planuje uwieść swojego szefa za pomocą… jego własnego asortymentu.

Pan i Pani Smith (2005) – Angelina Jolie występuje tu w skromnej bieli jako żona, i seksownej, lateksowej czerni, jako morderczyni na zlecenie.

Małżeństwo po włosku (1964) – Sophia Loren pokazuje swe krągłości w komplecie, który zaszokowałby niejedną komisję obyczajową ( i który kosztował ją Oscara).

Łatwa dziewczyna (2010) – Emma Stone krzycząca do serii satynowych gorsetów i chodząca w nich do szkoły jest warta zastanowienia.

Słynna Bettie Page (2005) – w filmie o królowej stylu Pin Up, Bettie Page, nie mogło zabraknąć retro cudeniek w stylu majtek girdle.

50 Shades Darker (2017) – Kryszczun Grej oferuje pięknej Dakocie Johnson szufladę pełną najlepszych współczesnych marek.

Narzeczona laleczki Chucky (1998) – Jennifer Tilly bierze udział w demonicznym rytuale, ubrana jedynie w barokowy gorset, koronkowe majtki, i rękawiczki balowe.

Dziennik Bridget Jones  (2001) – Renee Zellweger tyje 10 kilo, zakłada stringi w panterkę, babcine majty, i kostium króliczka Playboya. Dzieją się rzeczy zabawne.

Skomentuj