Współpraca

Miski Dwie to jedyny w Polsce blog o bieliźnie i ciałopozytywności reprezentujący trzy zakresy rozmiarowe – na mały (32D), średni (30F) i duży (36HH) biust. Recenzujemy bieliznę zarówno uznanych na świecie producentów, jak i niszowych, butikowych marek. Tworzymy miejsce w sieci, gdzie każda kobieta, cis i trans, może zainspirować się do zmian w bieliźnianej garderobie, a także troski i miłości dla swojego ciała.

Zależy nam szczególnie na promowaniu producentów podchodzących do biznesu odpowiedzialnie, tworzących z pierwszorzędnych materiałów, z myślą o jak najlepszych doświadczeniach klientek. Z markami bieliźniarskimi i mediami współpracujemy od 2016 roku, co realizujemy w wielu różnych formach, między innymi:

  • recenzje produktów
  • publikacje w social media
  • artykuły, teksty sponsorowane
  • konkursy
  • rabaty dla czytelniczek
  • akcje charytatywne
  • warsztaty, prelekcje i szkolenia: brafitting, ciałopozytywność, marketing
  • patronat medialny
  • wieloetapowe kampanie autorskie

Chcesz nam zaproponować współpracę? Pisz na biznes@miskidwie.pl. Regulamin współpracy, media kit i więcej szczegółów udostępnimy w kontakcie mailowym.

Podstawowe zasady współpracy

Szczerość

Nie będziemy chwalić produktu, który nie spełnia naszych oczekiwań, ani nie będziemy niczyją agencją marketingową. Zrób nam wow, a my Cię pochwalimy. Zawiedź nas, a odpowiednio to opiszemy. Jeśli chcesz przeczytać test recenzji przed jej opublikowaniem, możemy go bez problemu udostępnić, ale nie dopisujemy do recenzji nic niezgodnego z naszym zdaniem. Jeśli jednak wierzysz w swój produkt i chcesz z nami porozmawiać, jak możesz go poprawić, chętnie pomożemy. Cenimy współpracę z firmami, które stoją za swoją bielizną murem!

Sprawiedliwość oceny

Tak, zrecenzujemy softa w rozmiarówce XS-XL, ale będziemy go oceniać równie surowo jak fiszbinowce. Nie będziemy oczywiście oczekiwać efektu podtrzymania przez dźwig pneumatyczny, ale nie będzie wytłumaczeń typu ‘meh, to bralet, musi robić z biustu uszy spaniela’ – bo wiemy, że są bralety, które tego nie robią, miałyśmy je na sobie i tłumaczenie ‘nie da się’ oznacza dla Nas tyle, co ‘nie chciało mi się’.

Oznaczanie recenzji sponsorowanych

Jeśli dany post będzie sponsorowany, to informujemy o tym szczerze i lojalnie wobec czytelników. Nasza integralność jest dla nas priorytetem. Jesteśmy drugim najbardziej poczytnym blogiem o bieliźnie w Polsce i chcemy podnosić jakość swoich tekstów, a to nie jest możliwe, kiedy nie informujemy czytelniczek, że dana recenzja może nie być w 100% obiektywna z powodu otrzymania produktu za darmo.