Współpraca

Współpraca

Chcesz nam zaproponować współpracę? Pisz na [email protected]

Kalendarium naszej działalności i listę marek, które nam zaufały, znajdziesz tutaj.

Przewidujemy trzy głównie opcje współpracy; recenzje, przekazanie przedmiotu na aukcję charytatywną oraz stałe rabaty czytelnicze.

Recenzja

Jeśli chcesz pokazać czytelnikom swój produkt i dać nam szansę na dostrzeżenie jego zalet – to jest opcja dla Ciebie. Optymalnym czasem na przysłanie nam produktu jest minimum miesiąc przed premierą publikacji – dzięki temu jesteśmy w stanie zrecenzować go na czas (recenzowanie zabiera ok. 2 tygodnie – noszenie, pranie, eksploatacja + tydzień na zrobienie zdjęć, pisanie recenzji, tłumaczenie), plus ułatwia to zaplanowanie czasu publikacji recenzji; mamy świadomość, że ze względu na czas produkcji jest to czasem niemożliwe. Jeśli wiesz, że chcesz wysłać nam produkt, poinformuj o tym przed czasem. Taki model postępowania ma dwie zalety; dzięki temu my unikniemy sytuacji, w której czekać na nas będzie X staników, a dostaniemy jeszcze kolejne do zrezcenzowania, a Ty nie będziesz musiał/a czekać, aż recenzja się pokaże. Backlog produktów wynosi obecnie przeciętnie 2 miesiące, ze względu na co zrezygnowałyśmy ze współpracy barterowej na rzecz umów o dzieło, które znacznie zmniejszają kolejkę i umożliwiają zarówno nam współpracę z partnerami zdecydowanymi i ceniącymi jakość, jak i firmom pewność, że pracują z profesjonalistkami wynagradzanymi za swój czas.

Obowiązuje to wszystkie firmy, które chcą z nami zacząć współpracować od dnia 1.01.2017, i od tego dnia NIE przyjmujemy ofert współpracy na zasadzie barteru. Rok ma 52 tygodnie, co oznacza 52 posty – nie jesteśmy w stanie napisać o każdym modelu, który chcecie nam przysłać, bo po prostu czasowo jest to niewykonalne; szanujemy nasze czytelniczki i nie wrzucamy więcej, niż jeden post tygodniowo, żeby nie być kolejną kroplą w morzu SPAMu. Jeśli więc chcesz z nami pracować, prosimy o propozycję finansową.

Współpraca charytatywna

Charytatywnie współpracujemy chętnie z fundacjami promującymi zdrowie kobiet oraz Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, na rzecz której licytujemy część produktów uzyskanych od firm. Jeśli chcesz przekazać wirtualny stanik na licytację (tzn. zwycięzca aukcji może wybrać dowolny stanik z Twojej oferty) lub masz inny pomysł na tego typu działania, napisz do nas!

Stały rabat czytelniczy

Bardzo chętnie włączymy Cię do naszego programu rabatowego; nie jesteśmy w stanie odpisać na wszystkie zapytania od nowych czytelniczek, które chcą odkryć swój właściwy rozmiar! Skierujemy je do Ciebie (a konkretnie tutaj). Ta opcja dotyczy wszystkich sklepów, w których ofercie znajdują się biustonosze (także wielobranżowych, sportowych, z odzieżą dla dzieci itd.)
Autorki zobowiązują się NIE korzystać z rabatów.

Coś innego?

Napisz i zaproponuj nam swoją wizję współpracy, albo poproś nas o nasz pomysł dla Twojej marki!

Szczególnie otwarte jesteśmy na propozycje akcji edukacyjnych, ale i w innych tematach coś wymyślimy!

Jeśli Twoja firma chciałaby z nami współpracować, to jesteśmy jak najbardziej chętne. Mamy jednak kilka zasad, które są absolutnie nienaruszalne.

1) Nie kłamiemy. Nie będziemy chwalić produktu, który nie spełnia naszych oczekiwań, ani nie będziemy niczyją agencją marketingową. Zrób nam wow, a my Cię pochwalimy. Zawiedź nas, a odpowiednio to opiszemy. Jeśli chcesz przeczytać test recenzji przed jej opublikowaniem, to nie jest to problem, ale nie dopisujemy do recenzji nic niezgodnego z naszym zdaniem. Jeśli nasza opinia nie zadowala Cię, to po prostu recenzji nie publikujemy i wszyscy rozchodzimy się spokojnie do domów. Jeśli wierzysz w produkt, to pisz do Nas – cenimy współpracę z firmami, które stoją za swoją bielizną murem!

2) Nie recenzujemy marek z rozmiarówką A-D. Żadna z nas się w nią nie zmieści. Wyjątkiem od tej reguły jest sytuacja, w której uszyjesz coś na nasze wymiary. Jest to zresztą zazwyczaj bardzo duży plus w oczach czytelniczek, więc rozważ to 😉

2 ½) Tak, zrecenzujemy softa w rozmiarówce XS-XL, ale będziemy go oceniać równie surowo jak fiszbinowce. Nie będziemy oczywiście oczekiwać efektu podtrzymania przez dźwig pneumatyczny, ale nie będzie wytłumaczeń typu ‘meh, to bralet, musi robić z biustu uszy spaniela’ – bo wiemy, że są bralety, które tego nie robią, miałyśmy je na sobie i tłumaczenie ‘nie da się’ oznacza dla Nas tyle, co ‘nie chciało mi się’.

3) Jeśli dany post będzie sponsorowany, to informujemy o tym szczerze i lojalnie wobec czytelników. Nasza integralność jest dla nas priorytetem. Jesteśmy trzecim najbardziej poczytnym blogiem o bieliźnie w Polsce i chcemy podnosić jakość swoich tekstów, a to nie jest możliwe, kiedy nie informujemy czytelniczek, że dana recenzja może nie być w 100% obiektywna z powodu otrzymania produktu za darmo.